Şehitin Adı Parkta Yaşayacak - Son Dakika

Şehitin Adı Parkta Yaşayacak

27.11.2012 10:40
Şehitin Adı Parkta Yaşayacak, System.String[]

Vatani görevlerini yaptıkları sırada şehit düşen askerlin ismi parklarda yaşayacak.davul zurna eşliğinde karşılanan Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Vatani görevlerini yaptıkları sırada şehit düşen vatandaşların isimlerinin sonsuza kadar...

Vatani görevlerini yaptıkları sırada şehit düşen askerlin ismi parklarda yaşayacak.

Mahalle sakinlerinin alkışlarıyla ve

davul zurna eşliğinde karşılanan Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, Vatani görevlerini yaptıkları sırada şehit düşen vatandaşların isimlerinin sonsuza kadar parklarda yaşayacağını söyledi. Tartan, hem onlara olan borcumuzu ödemek hem de ailelerin biraz da olsa acılarını dindirmek için böyle bir karar aldıklarını ifade etti.

Parkın açılışı mahalle muhtarı Yusuf Gündoğdu, meclis üyeleri ve mahalle sakinlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 45 yıldır hiçbir yerel yöneticinin ve devletin elinin değmediği mahalleye çok güzel bir park kazandırdıklarını hatırlatan Başkan Tartan, "Biz sevgi elimizi Konak'ın her köşesine uzatmaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar hizmet gitmeyen yerlere hizmet götürüyoruz. Bu güzellikleri korumak, gelecek kuşaklara aktarmak da size düşüyor" dedi.

Tartan, mahallelerde muhtarların belediyeyi temsil ettiğini ve her türlü isteklerin muhtarlara iletilebileceğini kaydetti. Daha güzel işlerde birlikte olmak dileğinde bulunan Cengiz Topel Mahalle Muhtarı Yusuf Gündoğdu Başkan Tartan'a plaket vererek teşekkür etti.

(HK)

27.11.2012 10: 12: 59

TSI

NNNN - İZMİR

Şehitin Adı Parkta Yaşayacak
Şehitin Adı Parkta Yaşayacak
Şehitin Adı Parkta Yaşayacak
Şehitin Adı Parkta Yaşayacak
Şehitin Adı Parkta Yaşayacak
Şehitin Adı Parkta Yaşayacak
Şehitin Adı Parkta Yaşayacak

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şehitin Adı Parkta Yaşayacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ibrahimovic'ten Ronaldo'ya koronalı gönderme: Sen Zlatan değilsin, virüse meydan okuma Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Slovakyalı şirket, üç dakika içerisinde otomobilden uçağa dönüşen araç geliştirdi Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi