Şehitkamil Belediyesi Tolunay Kafkas'ı Misafir Edecek - Son Dakika

Şehitkamil Belediyesi Tolunay Kafkas'ı Misafir Edecek

21.01.2019 13:04
Şehitkamil Belediyesi Tolunay Kafkas'ı Misafir Edecek, System.String[]

Şehitkamil Belediyesince Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Antrenörü Tolunay Kafkas misafir edilecek.

Şehitkamil Belediyesince Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Antrenörü Tolunay Kafkas misafir edilecek.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, "Şehitkamil'de Futbola Dair Her Şey" programının konuğu TFF Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Antrenörü Tolunay Kafkas olacak.

Önceki aylarda Fenerbahçe Spor Kulübü Teknik Direktörü Ersun Yanal'ı konuk eden Şehitkamil Belediyesi, 24 Ocak Perşembe günü Şehitkamil Sanat Merkezinde düzenleyeceği programla, Kafkas ile Gaziantep'te futbol branşında faaliyet gösteren spor kulüplerinin antrenör ve sporcularını buluşturacak.

Ülke futbolunun geleceğini şekillendiren antrenör eğitimi, elit futbol gelişimi ve milli takımlarla ilgili birbirinden önemli çalışmalara imza atan tecrübeli teknik adam Kafkas, her düzeyde antrenörün çağdaş eğitimi, elit futbolcu havuzuna nitelikli oyuncular yetiştirilmesi için sistemlerin kurulması ve futbolun tabanda yaygınlaştırılmasını sağlayacak projeler konusunda bilgiler aktaracak.

Futbola dair her şeyin konuşulacağı söyleşide futbolseverlerle buluşacak deneyimli teknik adam, Şehitkamil Futbol Akademisini de ziyaret ederek gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili bilgiler alacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Şehitkamil Belediyesi Tolunay Kafkas'ı Misafir Edecek - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim
20:42