Şehitkamil Belediyesinin Park Çalışması - Son Dakika

Şehitkamil Belediyesinin Park Çalışması

12.01.2012 15:21
Şehitkamil Belediyesinin Park Çalışması, System.String[]

Yeşil alanların arttırılmasına büyük önem veren Şehitkamil Belediyesi park yapımına devam ediyor.

Yeşil alanların arttırılmasına büyük önem veren Şehitkamil Belediyesi park yapımına devam ediyor.

Başkan Rıdvan Fadıloğlu, halen çalışmaların devam ettiği Nurtepe Parkı'na giderek, yapılan çalışmaları yerinde gördü, yetkililerden bilgi aldı.

Fadıloğlu, burada yaptığı konuşmada, hem yeni parklar yaptıklarını hem de eski parkları yeniden düzenleyerek, vatandaşların hizmetine sunduklarını belirtti.

Başkan Fadıloğlu, şunları kaydetti:

"Parklarımız, insanlarımızın içerisinde rahatça oturacağı, çocuklarımızın oynayabilecekleri hoş mekanlar haline getiriyoruz. Mahallelerimizde bulunan parkları yeniden dizayn ederek vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Bir yandan yeni parklar oluştururken, bir yandan da atıl vaziyetteki parkları ele alarak onlara yeniden hayat vermeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızda bu yapılan hizmetlere sahip çıkması ve koruması en büyük arzumuz."

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şehitkamil Belediyesinin Park Çalışması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı