Şehitkamil, Elektrik Trafolarını Yer Altına Alıyor - Son Dakika

Şehitkamil, Elektrik Trafolarını Yer Altına Alıyor

05.01.2012 18:19
Şehitkamil, Elektrik Trafolarını Yer Altına Alıyor, System.String[]

Şehitkamil Belediyesi, kötü görünüme neden olan ve tehlike arz eden elektrik trafolarını yer altına alarak ilçenin vizyonunu değiştiriyor.

Şehitkamil Belediyesi, kötü görünüme neden olan ve tehlike arz eden elektrik trafolarını yer altına alarak ilçenin vizyonunu değiştiriyor. Hakim Abdülmecit Belli Parkı'nda bulunan elektrik trafosunu yer altına alan belediye, vatandaşlar takdirini kazandı.

Elektrik trafosunun yer altına alınmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Emek Mahallesi Muhtarı Mehmet Hocazade, "Elektrik trafosu, mahallemizdeki parkın içinde bulunuyordu. Hem parkı işgal ediyordu hem de kötü görünüm oluşturuyordu. Şehitkamil Belediyesi, bu konuda duyarlılık göstererek elektrik trafolarını yerin altına almaya başladı. Bunun ilkini de bizim mahallemizde yaptı. Mahalle halkı ve ben bu çalışmadan çok memnun olduk. İnşallah bundan sonra da daha iyi çalışmalar yapılır." dedi.

Elektrik trafosunun yer altına alınmasının güvenlik açısından da son derece önemli olduğunu belirten vatandaşlar, şunları ifade ettiler: "Yapılan çalışmalar sayesinde çocuklarımız daha rahat parka gelerek oyun oynayabilirler. Elektrik trafosu yerin altına alınmadan önce mahallede kötü görünüm oluşturuyordu. Şu anda o kötü görüntü ortadan kalktı. Emeği geçenlere teşekkür ederiz."

Şehitkamil, Elektrik Trafolarını Yer Altına Alıyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Şehitkamil, Elektrik Trafolarını Yer Altına Alıyor - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti