Şehitkamil Kaymakamı Aydın, Zep Öğrencilerine Liderlik Dersi Verdi - Son Dakika

Şehitkamil Kaymakamı Aydın, Zep Öğrencilerine Liderlik Dersi Verdi

03.01.2012 14:00
Şehitkamil Kaymakamı Aydın, Zep Öğrencilerine Liderlik Dersi Verdi, System.String[]

Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Güney Eğitim Kurumları Zenginleştirilmiş Eğitim Programı (ZEP) öğrencilerine "liderlik eğitimi" verdi.

Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, Güney Eğitim Kurumları Zenginleştirilmiş Eğitim Programı (ZEP) öğrencilerine "liderlik eğitimi" verdi.

Özel Emine Nakıboğlu İlköğretim Okulu'ndan yapılan yazılı açıklamada, okulun konferans salonunda gerçekleştirilen liderlik eğitimi seminerinde öncelikle devlet yönetimi ve yönetim birimlerinin özellikleri hakkında Zep öğrencilerine bazı ip uçları veren Kaymakam Aydın, daha sonra liderliğin yöneticilikten farklarını anlattı.

İyi bir liderin özelliklerini Kaymakam Aydın'dan dinleyerek, sorumlu oldukları sistemleri nasıl geliştireceklerini öğrenen Zep öğrencileri, etkin bir lider olmaya hep birlikte söz verdiler.

Aydın, konuşmasının devamında Zep öğrencilerin sorularını cevaplarken, hayatta başarının ve kaliteli insan olmanın sırlarını paylaştı. Aydın,

"Yaşamınız boyunca daima, doğruluğu, iyiliği ve güzelliği temsil edin. Hedeflerinizi sadece hayal etmekle kalmayın. Hedefinize ulaşmak için ne gerekiyorsa yapın. Yapılması gereken tüm çalışmalarda hassasiyet gösterin. Görev yaptığınız alanda sadece kurulmuş sistemi devam ettirmekle yetinmeyin. Mutlaka ileriye taşıyın, geliştirin" tavsiyelerinde bulundu.

ZEP öğrencilerinin eğitiminde çok önemli olan bu bilgiler için Zep Koordinatörü Süleyman Eski ve Zep Öğretmenleri Didem Rumeysa Sezginer, Rumeysa Kurum, Fahrettin Gürbüz, Lokman Taşdan ve Hilal Demir Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın'a teşekkürlerini iletti.

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şehitkamil Kaymakamı Aydın, Zep Öğrencilerine Liderlik Dersi Verdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?