Şehitler İçin Denize Çelenk Bıraktılar - Son Dakika

Şehitler İçin Denize Çelenk Bıraktılar

03.07.2018 02:05
Şehitler İçin Denize Çelenk Bıraktılar, System.String[]

Edirne’nin Enez ilçesinde Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlandı.

Edirne'nin Enez ilçesinde Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlandı.

Enez Cumhuriyet Meydanında saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kutlamalara, Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz, Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, kurum ve kuruluşların amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Atatürk büstünün önüne çelenk konulmasının ardından, Enez Liman Başkanı Necdet Biçici, günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaparken, Enez Liman Başkanlığı tarafından ikramda bulunuldu.

Kutlamalar, Enez Limanı'nda sürdü

Ainos Dalış Merkezi dalış ekibi, denizin içinde dev Türk Bayrağı açtı ve daha sonra düzenlenen tekne turunda denize şehitler anısına çelenk bırakıldı.

Kutlamaların sonunda Enez Liman Başkanı Necdet Biçici, kutlamalara katılanlara teşekkür etti. - EDİRNE

Şehitler İçin Denize Çelenk Bıraktılar
Şehitler İçin Denize Çelenk Bıraktılar

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Şehitler İçin Denize Çelenk Bıraktılar - Son Dakika


Son Dakika

Iğdır'dan Erzurum'a dönen kamyon şoförünün seyir halindeyken ayakları dondu AK Parti'nin 2020'nin en beğenilen olayı anketinde ilk sırayı Ayasofya'nın ibadete açılması aldı Yoldan geçenleri gizlice videoya alan şahsa gençler müdahale etti Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti Biden, Trump'ın kaldırdığı Kovid-19 seyahat yasağını geri getirdi Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Tapu müdürlüğünde dönen 'rüşvet' çarkına düzenlenen operasyonda 25 kişi tutuklandı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi?