Son Dakika Haberleri: Şehitlerin İsimleri Atakum'da Yaşatılıyor

Şehitlerin İsimleri Atakum'da Yaşatılıyor

9 ay önce

Samsun (İHA) – Şehitlerin isimlerini Atakum’a kazandırdığı parklarda yaşatmaya devam eden Atakum Belediyesi, yapımı tamamlanan 3 parka şehit Sedat Düzgün, şehit Bekir Eker ve MHP kurucusu merhum Alparslan Türkeş’in isimlerini verdi.

Şehitlerin İsimleri Atakum'da Yaşatılıyor, System.String[]
Samsun (İHA) – Şehitlerin isimlerini Atakum'a kazandırdığı parklarda yaşatmaya devam eden Atakum Belediyesi, yapımı tamamlanan 3 parka şehit Sedat Düzgün, şehit Bekir Eker ve MHP kurucusu merhum Alparslan Türkeş'in isimlerini verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucusu, ülkücü hareketin lideri merhum Alparslan Türkeş ve Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü uğruna can veren şehit Sedat Düzgün ve şehit Bekir Eker'in isimlerinin ilçedeki parklara verildiğini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Ülkemizin önemli değerlerinin ve şehitlerimizin adlarını Atakum'da yaşatıyoruz" dedi. Taşçı, "Atakum, değerlerine sahip çıkan bir ilçe. Biz de Atakum Belediyesi olarak ilçemizdeki parklarda, değerlerimiz uğruna can veren kahraman şehitlerimizin isimlerini yaşatıyoruz. Yapımını tamamladığımız 3 parkımıza da Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurucusu, ülkücü hareketin lideri merhum Alparslan Türkeş ve Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü uğruna can veren şehit Sedat Düzgün ve şehit Bekir Eker'in isimlerini veriyoruz. Çocuklarımızın oyunlar oynadığı parklar ve spor tesisleri, isimlerini şehitlerimiz ile ülkemiz ve milletimiz için önemli değerlerden alıyor. 4 yıllık görev sürecimizde Atakum'a kazandırdığımız 60 çocuk parkına isim verirken çok duyarlı davranmaya özen gösterdik. Şehitlerimiz ve önemli değerlerimizin yanı sıra, birçok parka da organ bağışçısı olan vatandaşlarımızın isimlerini verdik. Bu anlamda vefatının ardından organ bağışı ile başkalarının yaşama tutunmasını sağlayan bağışçıların isimleri de Atakum'da yaşıyor" diye konuştu. - SAMSUNFatma Girik'in, Ayşen Gruda'nın Ölümü Üzerine Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu Adnan Oktar'ın Cezaevindeki Son Hali Herkesi Şaşırttı

Hayatını Kaybeden Ayşen Gruda'nın Vasiyeti Ortaya Çıktı