Şehzade Mehmet'ten Gazetecilere Ödül - Son Dakika

Şehzade Mehmet'ten Gazetecilere Ödül

12.01.2012 16:37
Şehzade Mehmet'ten Gazetecilere Ödül, System.String[]

Manisa Özel Şehzade Mehmet Eğitim Kurumları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Manisa'da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarına gece düzenledi.

Manisa Özel Şehzade Mehmet Eğitim Kurumları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Manisa'da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarına gece düzenledi.

Özel Şehzade Mehmet İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirilen programa Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Kenan Tokgöz, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, Zaman Gazetesi Ege Bölge Koordinatörü Vahit Yazgan, Star Gazetesi Bölge Müdürü Ahmet Kaplan, Özel Şehzade Eğitim Kurumları Genel Müdürü Giray Kara, Özel Şehzade Mehmet İlköğretim Okulu Müdürü Muzaffer Yılmaz,gazete sahipleri, genel yayın yönetmenleri ile basın mensupları katıldı. Ödül töreni öncesi öğrencilerin verdiği mini konser ile minik semazanler gösterisi ve Somali'den gelen Mahmud İsmail'in okuduğu şiir katılımcılardan büyük alkış aldı. Geceyi düzenleyen Özel Şehzade Mehmet İlköğretim Okulu Müdürü Muzaffer Yılmaz yaptığı konuşmada basının bütün insanların gözü kulağı olduğunu vurgulayarak basın ve eğitimin birbirinden ayrılmayan birer parça olduğunu söyledi.

7 DALDA ÖDÜL VERİLDİ

Konuşmaların ardından bu yıl ilk defa düzenlenen ve gelenekselleştirilmesi planlanan Onur Ödülleri de sahiplerini buldu. "25 Yıl Üstü Çalışanlar", "Gazetecilik Vefa", "Yerel Gazeteler- Basına Katkı Ödülü", "En Eski Yerel Gazete Ödülü", "En Yeni Gazete Ödülü", "En Genç Gazeteci" ve "En Genç Bayan Gazeteci" olmak üzere 7 dalda ödül verildi. Ödül töreni sırasında özellikle gazetecilik vefa ödülüne layık görülen merhum Gazeteci Ahmet Kurşun'un ismi okunduğunda Kurşun'un kızı Nihan Kurşun gözyaşlarına hakim olamadı. Merhum Hakan Südütemiz ile Merhum Hasan Soytürk'ün ailelerine de Gazetecilik Vefa Ödülü verildi. Törenin sonunda katılımcılar ile ödül alan gazeteciler hep birlikte pasta kesti. - MANİSA

Şehzade Mehmet'ten Gazetecilere Ödül
Şehzade Mehmet'ten Gazetecilere Ödül
Şehzade Mehmet'ten Gazetecilere Ödül

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şehzade Mehmet'ten Gazetecilere Ödül - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu