Son Dakika Haberleri: Şekerbank'tan Adanalı Esnafa 'kahraman Kredi' Kampanyası

Şekerbank'tan Adanalı Esnafa 'kahraman Kredi' Kampanyası

7 yıl önce

Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı Halit Haydar Yıldız, Adana'nın 90.kurtuluş yılına özel 'Kahraman Kredi' kampanyası başlattıklarını söyledi.

Şekerbank'tan Adanalı Esnafa 'kahraman Kredi' Kampanyası, System.String[]
Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı Halit Haydar Yıldız, Adana'nın 90. kurtuluş yılına özel 'Kahraman Kredi' kampanyası başlattıklarını söyledi.

Adanalı esnafın ve küçük işletmelerin, her türlü finansman ihtiyacını karşılamayı hedeflediklerini kaydeden Yıldız, 'Kahraman Kredi' kampanyasının, Adana'nın kurtuluş haftası nedeniyle Adana, Ceyhan, Gazipaşa, Toros, Yüreğir, Osmaniye şubelerinde 2-13 Ocak tarihleri arasında devam edeceğini bildirdi.

Yıldız, düşük faizli ve taksit ötelemeli finansman imkanı sağlayacak kredi kapsamında, işletmelerin 30 bin TL'ye kadar kredi kullanabileceğini dile getirdi. Yıldız, 1 yıl vade için, aylık yüzde 1,75 faizin uygulanacağını, ayrıca üç ay taksit ötelemeli olacağını ifade etti.

Genel Müdür Yardımcısı Yıldız, Anadolu'daki ticaretin ve ekonominin can damarı olan esnaf kesimini destekleyerek, bu yolla üretimi ve istihdamı teşvik etmeyi amaçladıklarını söyledi. Yıldız, şunları ifade etti: "Anadolu Bankacılığı misyonumuz doğrultusunda, Anadolu illerinin milli günlerinde esnafımızın yanında olmak amacıyla böyle bir kampanya geliştirdik. Birçoğu yaklaşık yarım asırdır aynı yörede ve yerde bulunan şubelerimiz aracılığıyla, yerel davranabilme yetkinliğimiz sayesinde bulunduğumuz bölgeye özel çözümler sunarak bu kesimi destekliyoruz."İntihar Etmek İçin Çatıya Çıkan Kişi, 109 Suçtan Aranıyormuş Belçika Başbakanı Charles Michel, İstifa Kararı Aldığını Açıkladı

Beyaz Saray'dan, Teröristbaşı Fethullah Gülen'in İadesiyle İlgili Açıklama