Kadıköy'de Sekiz Ay Önce Bıçakla Yaraladığı Annesini Bugün Öldürdü - Son Dakika

Kadıköy'de Sekiz Ay Önce Bıçakla Yaraladığı Annesini Bugün Öldürdü

20.12.2014 15:12
Kadıköy'de Sekiz Ay Önce Bıçakla Yaraladığı Annesini Bugün Öldürdü, System.String[]

Kadıköy'de, 8 ay önce anne ve babasını bıçakla yaralayan K.Y. bugün annesini defalarca bıçaklayarak öldürdü.

Kadıköy'de, 8 ay önce anne ve babasını bıçakla yaralayan Kaan Yardım (35), bugün annesini defalarca bıçaklayarak öldürdü. Yardım, gözaltına alındı.

Göztepe Birinci Otobayır Sokak’ta bulunan Başak 2 Apartmanının ikinci katında meydana gelen olayda, psikolojik tedavi gördüğü belirtilen Kaan Yardım, saat 11.00 sıralarında annesi Gönül Yardım’ı (63) defalarca bıçakladı. Sesleri duyan komşularının haber vermesi üzerine olay yerine gelen polisler, Gönül Yardım’ın kanlar içerisinde kalmış cesedi ile karşılaştı. Polis, evde yüzü kanlar içerisinde olan Kaan Yardım’ı gözaltına aldı. Ekme almak için fırına giden Mehmet Yardım ise, oğlunun eşini öldürdüğünü görünce yıkıldı.

Yardım ailesinin komşusu, aralarında tartışma olduğunu ve bunun üzerine sesleri duyduklarını söyledi. Daha önce de bıçaklama hadisesinin yaşandığını belirten komşusu, ekmek almaya giden babanın dönüştü büyük şok yaşadığını belirtti.

SEKİZ AY ÖNCE DE YARALAMIŞTI

29 Nisan’da da dehşet saçan Kaan Yardım, anne ve babasını bıçakla yaralamıştı. Annesi Gönül Yardım'ı boğazından, babası Mehmet Yardım'ı kulak, boğaz ve göğüs altından yaralayan Kaan Yardım, komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alınmıştı. Kaan Yıldırım'ın İzmir 'de yaşadığı, eşinden boşandıktan sonra anne ve babasının yanına yerleştiği, bir süredir de bunalım da olduğu öne sürülmüştü

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Kadıköy'de Sekiz Ay Önce Bıçakla Yaraladığı Annesini Bugün Öldürdü - Son Dakika


Son Dakika

Toz kondurmadığı 1975 model 'Murat 124'ü 100 bin liraya satıyor Ayrıldıkları konuşulan Hadise ve Kaan Yıldırım, iddiaları romantik pozlarıyla yalanladı Kısıtlamada aracını polislerin üzerine süren 70 yaşındaki alkollü vatandaşa 3 ayrı suçtan ceza kesildi Ermenistan Eski Cumhurbaşkanı Koçaryan: Türkiye'yi doğrudan savaşa sokmak için uğraştık, başaramadık Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı