Son Dakika Haberleri: Sel Felaketi Cemil İpekçi'nin Evini ve İş Yerini de Vurdu

Sel Felaketi Cemil İpekçi'nin Evini ve İş Yerini de Vurdu

9 ay önce

İstanbul'daki sel felaketinin ardından Cemil İpekçi'nin evi ve iş yeri sula altında kaldı. Felaket telallı Onur Akay'ın da evinin bulunduğu binada yangın çıktı.

 İstanbul'u vuran sel felaketinden ünlü isimlerin evleri ve işyerleri de etkilendi. Modacı Cemil İpekçi'nin evi ve iş yeri sular altına kalırken, Ortaköy'de oturan şarkıcı Onur Akay'ın evinin bulunduğu binayı da sel basması nedeni ile yangın çıktı.

"NUH TUFANI GİBİYDİ"

Evi ve iş yeri selden dolayı sular altında kalan Cemil İpekçi, "Evimi ve işyerimi sular bastı. Sanki Nuh Tufanı gibiydi, hayra çıksın inşallah." dedi.

ONUR AKAY'A KOMŞULARI HABER VERDİ!

Akçay'da bulunan yazlık evinde tatilini yapan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay'a, oturduğu binada yangın çıktığını komşuları haber verdi. Akay, "Ortaköy'deki evimizin çatısından apartmana su basmış ve sigortalardan dolayı alt katta yangın çıkmış. Çok şükür yangına hemen müdahale etmişler ve söndürmüşler. Evimiz en üst kat olduğu için çatıdan su almış. Mecburen tatili yarıda kesip eve bakmaya gidiyoruz. Herkese geçmiş olsun." dedi.
Adnan Oktar'ın Kediciği Ceylan Özgül'den Yeni Bombalar: İçeride Her Türlü İşkence Yapılıyor O Anlar Kamerada! Silahla Soyguncuyu, PTT Çalışanı Durdurdu

Son Dakika! Afrin'de Teröristlerden Hain Tuzak: Şehit ve Yaralılar Var