Son Dakika Haberleri: Sel Felaketi Cemil İpekçi'nin Evini ve İş Yerini de Vurdu

Sel Felaketi Cemil İpekçi'nin Evini ve İş Yerini de Vurdu

2 yıl önce

İstanbul'daki sel felaketinin ardından Cemil İpekçi'nin evi ve iş yeri sula altında kaldı. Felaket telallı Onur Akay'ın da evinin bulunduğu binada yangın çıktı.

İstanbul'u vuran sel felaketinden ünlü isimlerin evleri ve işyerleri de etkilendi. Modacı Cemil İpekçi'nin evi ve iş yeri sular altına kalırken, Ortaköy'de oturan şarkıcı Onur Akay'ın evinin bulunduğu binayı da sel basması nedeni ile yangın çıktı.

"NUH TUFANI GİBİYDİ"

Evi ve iş yeri selden dolayı sular altında kalan Cemil İpekçi, "Evimi ve işyerimi sular bastı. Sanki Nuh Tufanı gibiydi, hayra çıksın inşallah." dedi.

ONUR AKAY'A KOMŞULARI HABER VERDİ!

Akçay'da bulunan yazlık evinde tatilini yapan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay'a, oturduğu binada yangın çıktığını komşuları haber verdi. Akay, "Ortaköy'deki evimizin çatısından apartmana su basmış ve sigortalardan dolayı alt katta yangın çıkmış. Çok şükür yangına hemen müdahale etmişler ve söndürmüşler. Evimiz en üst kat olduğu için çatıdan su almış. Mecburen tatili yarıda kesip eve bakmaya gidiyoruz. Herkese geçmiş olsun." dedi.
Aşk Adası'nda Ağızları Açık Bırakan Olay! Kameralarla Dolu Villanın Banyosunda İlişkiye Girdiler Arap Aşiretleri Sözcüsü Ahmed El-Huveyt, PKK'nın Sincar Çevresine Yuvalandığını İddia Etti

Uzun Dönem Askerlerin, Bedelli Askerlik Yapacaklara Söylediği Sözler Sosyal Medyada Olay Oldu