MHP'nin Sivas Hafik Belediye Başkan Adayı Selahattin Çuhadaroğlu kimdir? - Son Dakika

MHP'nin Sivas Hafik Belediye Başkan Adayı Selahattin Çuhadaroğlu kimdir?

17.12.2018 14:48
MHP'nin Sivas Hafik Belediye Başkan Adayı Selahattin Çuhadaroğlu kimdir?, System.String[]

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Sivas'ın Hafik Belediye Başkan Adayı'nın Selahattin Çuhadaroğlu olduğunu açıkladı. Hafik Belediye Başkan Adayı olan Selahattin Çuhadaroğlu kimdir?

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde MHP'nin Sivas'ın Hafik ilçesi Belediye Başkan Adayı açıklandı. Selahattin Çuhadaroğlu 31 Mart seçimlerinde aday gösterildi. Peki, Selahattin Çuhadaroğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

SELAHATTİN ÇUHADAROĞLU KİMDİR?

Selahattin Çuhadaroğlu 1947 yılında Sivas Hafik'te doğdu. Eskişehir Hava Teknik Okullar Komutanlığı'nda 2 sene eğitim aldıktan sonra 1967 yılında mezun oldu.

BAKANLIKLARDA ÇALIŞTI

Selahattin Çuhadaroğlu, Eskişehir, Mardin ve Bursa'da Hava Motorlu Araçlar Komutanlığı'nda çalıştı. Kayseri ve Konya Hava Birlikleri'nin ve Bakanlıklar'ın çeşitli kademelerinde görev aldıktan sonra 1992 senesinde Hava Astsubay olarak emekli oldu.

DAHA ÖNCE DE ADAY GÖSTERİLDİ

Çuhadaroğlu, 1995 yılında doğduğu yer olan Hafik'te aktif siyasete başladı. Doğru Yol Partisi (DYP) ve Saadet Partisi'nde İlçe Başkanlığı yaptı. Saadet Partisi'nden iki dönem Belediye Başkan Adayı gösterildi.

## 11493563 #### 11535065 ##
MHP'nin Sivas Hafik Belediye Başkan Adayı Selahattin Çuhadaroğlu kimdir?

Son Dakika Güncel MHP'nin Sivas Hafik Belediye Başkan Adayı Selahattin Çuhadaroğlu kimdir? - Son Dakika


Son Dakika

Öksürük krizine giren Putin'in sağlık durumu hakkında bomba iddia: Kanser nedeniyle ameliyat oldu Oyuncu Öykü Çelik'in koronavirüs paylaşımı tepki çekti, apar topar kaldırdı Ford Otosan'ın Gölcük fabrikasındaki yüzlerce işçi evlerinde karantinaya alındı Ezber bozan araştırma: Koronavirüs olanların en az 6 ay boyunca hastalığa tekrar yakalanma olasılığı çok düşük Hercai dizisinin Nigar'ı İnci Şen, usta oyuncu Şener Şen'in kardeşi çıktı İçişleri Bakanlığı'ndan sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin açıklama: Kısıtlama yarın başlıyor "Ben polisim" diyerek ambulans şoförünü darbeden şahıs, emlakçı çıktı Yüzde 95 etkili koronavirüs aşısı Türkiye'de 40 gönüllüye uygulandı! İlk sonuçlar tatmin edici