Selahattin Demirtaş: "Cumhur İttifakı Neden Kazanacak Aday Bulmuyor da Hem Aday Olamayacak Hem de Kazanamayacak Kişide Israr Ediyor?" - Son Dakika

Selahattin Demirtaş: "Cumhur İttifakı Neden Kazanacak Aday Bulmuyor da Hem Aday Olamayacak Hem de Kazanamayacak Kişide Israr Ediyor?"

28.01.2023 17:33
Selahattin Demirtaş: "Cumhur İttifakı Neden Kazanacak Aday Bulmuyor da Hem Aday Olamayacak Hem de Kazanamayacak Kişide Israr Ediyor?"

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “Cumhur İttifakı neden kazanacak aday bulmuyor da hem aday olamayacak hem de kazanamayacak kişide ısrar ediyor? Yok eğer Erdoğan kazanacak adaysa ne diye 170 bin oyu olan HÜDA-PAR'ı da ittifaka katmak için çabalıyor?” dedi.

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Cumhur İttifakı neden kazanacak aday bulmuyor da hem aday olamayacak hem de kazanamayacak kişide ısrar ediyor? Yok eğer Erdoğan kazanacak adaysa ne diye 170 bin oyu olan HÜDA-PAR'ı da ittifaka katmak için çabalıyor?" dedi.

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, tutuklu bulunduğu Edirne Cezaevi'nden avukatları aracılığıyla kullandığı sosyal medya hesabından Cumhur İttifakı'na ilişkin açıklamalar yaptı. Demirtaş'ın paylaşımları şöyle:

"Cumhur İttifakı neden kazanacak aday bulmuyor da hem aday olamayacak hem de kazanamayacak kişide ısrar ediyor? Yok eğer Erdoğan kazanacak adaysa ne diye 170 bin oyu olan HÜDA-PAR'ı da ittifaka katmak için çabalıyor?

"YENİ BİR SAVAŞ PLANININ ÖN HAZIRLIĞI MI?"

AKP + MHP + BBP + Vatan Partisi + HÜDAPAR Sizce bunları bir araya getiren şey ne olabilir? Ağır bir suç ortaklığı mı? Yoksa yeni bir savaş planının ön hazırlığı mı? Memleket sevdası olmadığı kesin.

"İKTİDAR, SEÇİM ÖNCESİ KOBANİ'YE BİR SALDIRI PLANI YAPIYOR"

İktidar, seçim öncesi Kobani'ye bir saldırı planı yapıyor. Muhalefetin en büyük sınavı, bu sinsi plan karşısında alacağı tutumdur. Oy için başkasının toprağını işgal girişimine 'ayaklarına taş değmesin' mi, yoksa seçim uğruna girişilen savaşa cesurca 'hayır' mı?

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Garo Paylan, Kars'ta Nevruz Kutlamasına Katıldı: 'Bu Karanlık Düzen Bitecek, Devran Dönecek ve 40 Gün 40 Gece Halay Çekeceğiz' Garo Paylan, Kars'ta Nevruz Kutlamasına Katıldı: 'Bu Karanlık Düzen Bitecek, Devran Dönecek ve 40 Gün 40 Gece Halay Çekeceğiz' Kars, Ardahan ve Ağrı'da nevruz kutlaması Kars, Ardahan ve Ağrı'da nevruz kutlaması HDP'nin nevruz kutlamasına katılan çocuklara polisten pamuk şekeri ikramı HDP'nin nevruz kutlamasına katılan çocuklara polisten pamuk şekeri ikramı

Son Dakika Güncel Selahattin Demirtaş: 'Cumhur İttifakı Neden Kazanacak Aday Bulmuyor da Hem Aday Olamayacak Hem de Kazanamayacak Kişide Israr Ediyor?' - Son Dakika


Advertisement