Selahattin Demirtaş'ın anne ve babasının da içinde bulunduğu araç kaza yaptı - Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın anne ve babasının da içinde bulunduğu araç kaza yaptı

2 ay önce

HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın annesi Sadiye Demirtaş ve babası Tahir Demirtaş'ın içinde bulunduğu araç trafik kazası yaptı. Demirtaş'ı cezaevinde ziyarete giderken kazada yaralanan Sadiye ve Tahir Demirtaş'ın hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Edirne Cezaevinde tutuklu bulunan önceki HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın annesi Sadiye Demirtaş ve babası Tahir Demirtaş'ın içinde bulunduğu kaza yaptı.

HAYATİ TEHLİKELERİ YOK

Sadiye ve Tahir Demirtaş hastaneye kaldırılırken hayati tehlikelerinin bulunmadığı bilgisi edinildi.

DEMİRTAŞ'I ZİYARETE GİTMİŞLERDİ

Kazanın aile bireylerinin Demirtaş'ı ziyarete gittiği sırada yaşandığı öğrenilirken HDP'den kaza ile ilgili açıklama geldi.

HDP'DEN AÇIKLAMA GELDİ

HDP, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, "Sn. Selahattin Demirtaş'ın ailesi bu sabah saatlerinde cezaevi ziyaretine giderken trafik kazası geçirmişlerdir, aile bireyleri Çorlu Devlet Hastanesi, Reyap Hastanesi ve Vatan Hastanesi'ne kaldırılmıştır. Halkımızı dayanışmaya bekliyoruz. Tüm halkımıza duyurulur." dedi.

Selahattin Demirtaş'ın anne ve babasının da içinde bulunduğu araç kaza yaptı
Selahattin Demirtaş'ın annesi Sadiye Demirtaş kimdir? Baba Tahir Demirtaş kimdir?

Haber Yayın Tarihi: 06.12.2019 01:22 Son Dakika

Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti
İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu Akaryakıt ve LPG sektöründeki bazı firmaların sahte fatura hazırladığı deşifre edildi

Son Dakika Haberleri