Selahattin Demirtaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasıyla ilgili olay paylaşım: Yanılmışız arkadaşlar! - Son Dakika

Selahattin Demirtaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasıyla ilgili olay paylaşım: Yanılmışız arkadaşlar!

25.03.2023 21:56

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasını paylaşmasının ardından cezaevinde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'tan olay bir paylaşım geldi. Peçete üstüne yazı yazarak diploma yapan Demirtaş, "Yanılmışız arkadaşlar, diplomanın aslı var! Eğer olmasaydı suça bulaşmış herkes, seçimden sonra yargı önüne çıkacaktı. Kim böyle bir suça ortak olmayı göze alabilir ki zaten!" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasının olmadığına yönelik iddialar sonrası Marmara Üniversitesi ve İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan konu hakkında üst üste açıklama geldi.

Selahattin Demirtaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasıyla ilgili olay paylaşım: Yanılmışız arkadaşlar!

"1 KASIM 1991'DE DİPLOMASINI ALDI"

Marmara Üniversitesi Erdoğan'ın 1981 yılının şubat ayında öğrenimini tamamladığını, 1 Kasım 1991'deki resmi başvurusu üzerine diplomasını aldığını belirterek "İddiaların hiçbir hukuki ve resmi dayanağı yoktur." açıklamasında bulundu.

Selahattin Demirtaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasıyla ilgili olay paylaşım: Yanılmışız arkadaşlar!

FAHRETTİN ALTUN DİPLOMAYI PAYLAŞTI

Bu açıklamanın ardından Erdoğan'ın üniversite mezuniyet diploması, İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından kamuoyuyla paylaşıldı. Altun, Tayyip Erdoğan'ın üniversite mezuniyet belgesinin yanı sıra mezunlar defteri, askerlik şubesine yazılan yazı ve okul kayıt defteri gibi resmi evrakları da açıkladı.

Selahattin Demirtaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasıyla ilgili olay paylaşım: Yanılmışız arkadaşlar!

DEMİRTAŞ'TAN OLAY PAYLAŞIM

Konuyla ilgili cezaevinde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'tan olay bir paylaşım geldi. Peçete üstüne yazı yazarak diploma yapan Demirtaş, "Yanılmışız arkadaşlar, diplomanın aslı var! Eğer olmasaydı suça bulaşmış herkes, seçimden sonra yargı önüne çıkacaktı. Kim böyle bir suça ortak olmayı göze alabilir ki zaten!" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

Selahattin Demirtaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasıyla ilgili olay paylaşım: Yanılmışız arkadaşlar
YORUMLAR (14)
  • Ogunulus: Selo baya egon yukselmis cesaretin artmis tarihe bir bak hainler ne zaman basarili olmus turk devleti gucludur zamani gelince gene hatirlatiriz Cevap Yaz 82 93 Yayından Kaldır
  • Ferdi dayfur: Şasırt beni silho bikerede sen şasırt Cevap Yaz 63 20 Yayından Kaldır
  • Semih Kurt: bakıyorumda nekadar vatan haini var ise erdoğan düşmanı Cevap Yaz 135 138 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
HÜDA PAR'dan Selahattin Demirtaş'ın çağrısına yanıt: Bazı şartlar gerçekleşirse belki o eli tutarız HÜDA PAR'dan Selahattin Demirtaş'ın çağrısına yanıt: Bazı şartlar gerçekleşirse belki o eli tutarız AİHM, Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın tutuklanmasına 'hak ihlali' dedi AİHM, Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın tutuklanmasına 'hak ihlali' dedi

Son Dakika Güncel Selahattin Demirtaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın diplomasıyla ilgili olay paylaşım: Yanılmışız arkadaşlar! - Son Dakika


Advertisement