Son Dakika Haberleri: Selanik'te Sığınmacıları Taşıyan Bir Araç Kamyonla Çarpıştı

Selanik'te Sığınmacıları Taşıyan Bir Araç Kamyonla Çarpıştı

11 gün önce

– Yunanistan'da Selanik çevre yolunun Vrasna bölgesinde 9 Kasım gecesi yaklaşık 20 sığınmacı taşıyan bir araç karşı istikametten gelen bir kamyonla çarpıştı.

Selanik'te Sığınmacıları Taşıyan Bir Araç Kamyonla Çarpıştı, System.String[]
– Yunanistan'da Selanik çevre yolunun Vrasna bölgesinde 9 Kasım gecesi yaklaşık 20 sığınmacı taşıyan bir araç karşı istikametten gelen bir kamyonla çarpıştı. Kaza sonucu bir kişi yaşamını yitirirken, aralarında çocukların da bulunduğu 19 kişi yaralandı. Yaralanan beş çocuktan dördünün durumunun ağır olduğu açıklandı.

Meriç bölgesinden aldığı sığınmacıları Selanik'e taşımakta olduğu sanılan yabancı uyruklu sürücü, belirlenemeyen nedenlerden dolayı büyük bir hızla karşı istikametten gelen kamyonun üzerine düştü. Olay yerine giden 12 ambülans ve itfaiye araçları tahrip olan aracın içinden çıkan yaralıları Selanik hastanelerine naklettiler. Hafif yaralanan sürücü gözaltına alınırken, gece boyunca yol trafiğe kapatıldı ve polis tarafından kazanın nedenleri araştırılmak üzere soruşturma başlatıldı. - AtinaKangalın Karşısına Çıkan Kurt, Hayatının Hatasını Yaptı Son Dakika! İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın: CHP ile İttifak Konusunda Yol Haritasını Belirledik

Son Dakika! AK Parti'den Erdoğan-Bahçeli Görüşmesi Sonrası İlk Açıklama: Olumlu Bir Noktadayız