Bayraktar, "Cebini doldurdun" diyen HDP'ye sert çıktı: Terörist sözcüleri rahatsız oldu - Son Dakika

Bayraktar, "Cebini doldurdun" diyen HDP'ye sert çıktı: Terörist sözcüleri rahatsız oldu

10.10.2019 15:25

HDP'nin "Savaşın nedeni de bu. Damadın cebine paralar dolsun" açıklamasına tepki veren Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, "Çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız." dedi.

Baykar Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, HDP'nin Twitter'da Barış Pınarı Harekatı'na tepki göstermesini eleştirdi. HDP'nin "Savaşın nedeni de bu. Damadın cebine paralar dolsun" açıklamasına sert çıkışan Bayraktar, "Çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız. Aslan yolumuzdan dönmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

HDP'NİN BARIŞ PINARI RAHATSIZLIĞI

HDP, Twitter hesabı üzerinden Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı ile ilgili olarak "İşte bu savaşın bir nedeni de bu. Damadın SİHA'ları yok satsın, cebine paralar dolsun, halkın evlerine ise ateşler düşsün diye" ifadelerini paylaşmıştı.

BAYRAKTAR: ALÇAK TERÖRİSTLERİN SÖZCÜLERİ RAHATSIZ OLDU

Twitter hesabından söz konusu açıklamalara tepki gösteren Bayraktar ise, "Milli SİHA'lar bu milletin evlatlarınca tüm vatandaşlarımızın güvenliği için geliştirildi. Yüzyıllardır kardeşçe yaşayan evlatları düşman etmeye çalışan, çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız. Asla yolumuzdan dönmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Bayraktar, Cebini doldurdun diyen HDP'ye sert çıktı: Terörist sözcüleri rahatsız oldu

Son Dakika Güncel Bayraktar, 'Cebini doldurdun' diyen HDP'ye sert çıktı: Terörist sözcüleri rahatsız oldu - Son Dakika


Son Dakika

Ceman Enginyurt'un koronavirüs testi pozitif çıktı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi TOKİ 2021'de dar gelirli vatandaşlar için 100 bin sosyal konut yapacak Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt Sert tedbirler geri mi dönüyor? Ateş Kara, yarınki Bilim Kurulu toplantısını işaret etti Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü