Son Dakika Haberleri: Bayraktar, "Cebini doldurdun" diyen HDP'ye sert çıktı: Terörist sözcüleri rahatsız oldu

Bayraktar, "Cebini doldurdun" diyen HDP'ye sert çıktı: Terörist sözcüleri rahatsız oldu

12 gün önce

HDP'nin "Savaşın nedeni de bu. Damadın cebine paralar dolsun" açıklamasına tepki veren Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, "Çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız." dedi.

Baykar Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, HDP'nin Twitter'da Barış Pınarı Harekatı'na tepki göstermesini eleştirdi. HDP'nin "Savaşın nedeni de bu. Damadın cebine paralar dolsun" açıklamasına sert çıkışan Bayraktar, "Çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız. Aslan yolumuzdan dönmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

HDP'NİN BARIŞ PINARI RAHATSIZLIĞI

HDP, Twitter hesabı üzerinden Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı ile ilgili olarak "İşte bu savaşın bir nedeni de bu. Damadın SİHA'ları yok satsın, cebine paralar dolsun, halkın evlerine ise ateşler düşsün diye" ifadelerini paylaşmıştı.

BAYRAKTAR: ALÇAK TERÖRİSTLERİN SÖZCÜLERİ RAHATSIZ OLDU

Twitter hesabından söz konusu açıklamalara tepki gösteren Bayraktar ise, "Milli SİHA'lar bu milletin evlatlarınca tüm vatandaşlarımızın güvenliği için geliştirildi. Yüzyıllardır kardeşçe yaşayan evlatları düşman etmeye çalışan, çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız. Asla yolumuzdan dönmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Bayraktar, Cebini doldurdun diyen HDP'ye sert çıktı: Terörist sözcüleri rahatsız oldu
Haber Yayın Tarihi: 10.10.2019 03:25 Mike Pompeo'dan küstah tehdit: Trump, ihtiyaç halinde Türkiye'ye askeri harekat yapılması için hazırlıklı
Canlı yayında mesajı ifşa olan Şeyma'dan ilk açıklama: Anlayış istiyorum Doğum yapan karısını hastane odasında bıçaklayan zanlıdan şok savunma: Öldürecek olsam üçünü de öldürürdüm