Son Dakika Haberleri: Selçuk Emniyeti Uyuşturucuya Geçit Vermiyor

Selçuk Emniyeti Uyuşturucuya Geçit Vermiyor

6 yıl önce

İzmir'in Selçuk ilçesine kargoyla gönderilen 770 gram esrar ele geçirildi.

Selçuk Emniyeti Uyuşturucuya Geçit Vermiyor, System.String[]
İzmir'in Selçuk ilçesine kargoyla gönderilen 770 gram esrar ele geçirildi. Uyuşturucu maddeyi Gaziantep'ten getirdiği öne sürülen 3 kişi, emniyet ekiplerince yakalandı.

Selçuk Emniyet Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu sevkiyatı ile ilgili alınan bir ihbarı değerlendirerek harekete geçti. İlçeye kargo aracılığı ile uyuşturucu madde getirileceğini öğrenen ekipler, kargo görevlisi kıyafetleri giyerek gönderinin gelmesini beklemeye başladı. Gaziantep'ten gönderilen koliyi teslim almak için Kuşadası ilçesinden gelen A.S. (20) ile dışarıda onu bekleyen arkadaşları Y.G. (27) ve D.Y. (21), kargo görevlisi kılığındaki polisler tarafından kıskıvrak yakalandı.

Asayiş Büro Amirliği ekiplerince incelenen kargo paketinde battaniye, pantolon ve eşofman arasına gizlenmiş 770 gram kubar esrar ele geçirildi. Gözaltına alınan 3 kişi, sorgulamalarının ardından Selçuk Adliyesi'ne sevk edildi. Zanlılardan A.S. ve Y.G., uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklanarak İzmir Buca Cezaevi'ne gönderildi. - İZMİRRusya Devlet Başkanı Putin'in Alina Kabaeva ile Evleneceği İddia Edildi Ehliyetini Değiştirmek İçin Nüfus Müdürlüğüne Giden Vatandaş, "Ölü" Olduğunu Öğrendi

Son Dakika! Ankara'daki Mobilyacılar Sitesinde Yangın Çıktı! Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var