Son Dakika Haberleri: Selfie Çekmek İçin Pencereye Çıktı, 2. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti

Selfie Çekmek İçin Pencereye Çıktı, 2. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti

18 gün önce

Londra'da yaşayan Toni Kelly isimli genç kadın, selfie çekmek isterken kaldığı dairenin penceresinden aşağıya düştü. Talihsiz kadın ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayata gözlerini yumdu.

Toni Kelly isimli Yeni Zelandalı genç kadın, selfie çekmek isterken ikinci kat penceresinden aşağı düştü. İngiltere'de gerçekleşen olayda, düşüşü sonrası ağır beyin hasarına uğrayan kadın tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

ARKADAŞLARI SELFIE ÇEKERKEN OLDU DİYOR

Arkadaşlarının 20'li yaşlardaki kadının selfie çekerken düştüğü yönündeki ifadesi henüz polis tarafından doğrulanmadı. Londra yaşayan kadının en yakın arkadaşı olan Paige Hourigan, Kelly'nin her zaman gülümseyen, eğlenceli bir insan olduğunu ve kimsenin asla ondan kötü bir söz duyamayacağını söyledi.

ORGANLARI BAĞIŞLANDI

Toni Kelly bir eğitim programının parçası olarak yurtdışında bulunuyordu. Genç kadının organları ailesi tarafından İngiltere'de bağışlanırken aile cenazeyi ülkelerine götürebilmek için bir yardım kampanyası başlattı.


YORUMLAR

Kadın Yolcu Uçakta Uyuyakaldı, Gözünü Açınca Elini Yanındaki Adamın Cinsel Organında Buldu Savcı, Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşler için Ağırlaştırılmış Müebbet İstedi
Ilımlı İslam'a Geçeceğini Açıklayan Suudi Arabistan, Sinemaları Serbest Bırakıyor