Selim Yağcı Başkan Taban'ı ziyaret etti - Son Dakika

Selim Yağcı Başkan Taban'ı ziyaret etti

AK Parti Bilecik Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selim Yağcı, İnegöl Belediyesi'ni ziyaret etti.

AK Parti Bilecik Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selim Yağcı, İnegöl Belediyesi'ni ziyaret etti. Burada Başkan Taban, Başkan Yardımcıları ve meclis üyeleriyle buluşan Yağcı, belediyeciliğin beşikten mezara her yaşa ve her kesime hitap etmek olduğunu vurguladı.

SİZLERE YOLDAŞ OLACAĞIZ

Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Bilecik Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selim Yağcı, İnegöl'ün önemine vurgu yaptı. İnegöl'ün Bursa siyasetinde de önemli rol oynadığına dikkat çekerek Hikmet Şahin ve Alinur Aktaş ile AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman'ı örnek gösteren Yağcı, "Bu zamana kadar yaptığı çalışmalar sebebiyle Alper Başkanımız ve sizleri de tebrik ediyoruz. İnşallah bizler de öncelikle Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Yerel Yönetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki'nin de selamlarını getirdik. Onların liderliği ve önderliğinde bir nevi deneyim paylaşımları, bilgi alışverişi içerisinde yerel yönetimler olarak şehirlerimize hizmet noktasındaki bu kutlu yolculukta sizlere yoldaş olmaya, rehber olmaya gayret edeceğiz. Amacımız toplumsal tatmini yakalayabilmek. En doğruyu en doğru zamanda yakalayabilmek. Zamanı ve yaptığınız işi doğru planlamak çok önemli. Belediyecilik beşikten mezara kadar toplumun her kesimindeki insana istediği hizmeti sunabilmektir. Ama siz insan hayatı için gerekli işler dururken başka işlere gereğinden fazla zaman ayırıyorsanız, o iş yanlış olmamakla birlikte zamanlamasıyla tepkiye yol açabilir. Sizlerin de burada gayretleriniz var. İnşallah yapacağınız hizmetlerle milletimizin yüzü gülsün" dedi.

HER KESİME HİTAP EDEN BİR MECLİS

Belediye Başkanı Alper Taban da İnegöl Belediyesi'nin çalışmaları, belediye meclisi, ve projelerle ilgili bilgiler verdi. Taban, "İyi bir ekibimiz olduğunu düşünüyorum. Biz şunu hayal ettik, bir şehri yönetirken o şehrin içerisinde yönetime katkı koyabilecek sadece demografik yapı değil her kesimden kişiler olsun. Ev hanımı da olmalı, çiftçimiz de olmalı, mühendislerimiz, gençlerimiz, bayanlar… Hepsi olmalı. Allah'a hamdolsun bunu sağladığımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Son Dakika

20:28 Son Dakika: İstanbul'un ardından 5 ilimizde daha asker uğurlama törenlerine yasak geldi 19:47 Mesut Özil eşi Amine Gülşe'nin isteğiyle Çeşme'deki ultra lüks villasını yeniledi 17:44 Yenikapı'da balıkçı teknesinde erkek cesedi bulundu 17:44 Ablasını toprağa vermenin acısına dayanamayan emekli emniyet müdürü, aynı gün kalp krizinden vefat etti 17:39 Van Gölü'ndeki tekne faciası ile ilgili muhtar, olayı eşinden öğrendiğini söyledi 17:38 Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'e "Cumhurbaşkanı'na alenen hakaret" suçundan dava açıldı 15:11 Ecem Erkek, Altın Kelebek'te ödül aldıktan sonra kimin mezarına gitti? 14:33 61 yaşındaki Madonna, iç çamaşırsız pozunu paylaştı 14:28 Sağanak yağış geliyor! Meteoroloji uyardı, su baskınlarını tekrar yaşamamak için tedbir alın 14:21 3 yıl sonra yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için ilk aday belli oldu 13:41 38 derece ateşi olan eşini kabul etmeyen özel hastanelere isyan eden Umut Oğuz, soluğu devlet hastanesinde aldı 13:26 Merkez, TL zorunlu karşılıklara uygulanan faizi düşürdü 11:55 Tatil için gittiği Rize'ye hayran kalan Gamze Özçelik, ev yaptırmaya karar verdi 10:48 Kusursuz vücuduyla büyüleyen Ebru Polat, fit kalmanın sırrını verdi 10:44 ABD'de kaybolan kadın askerin tecavüze uğrayarak öldürüldüğü ortaya çıktı