Selin Ciğerci, İsim Vermeden Yerden Yere Vurdu! - Son Dakika

Selin Ciğerci, İsim Vermeden Yerden Yere Vurdu!

22.02.2019 16:52

Cinsiyet değiştirme operasyonuyla kadın olan Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda açtı ağzını yumdu gözünü.

Cinsiyet değiştirme operasyonuyla kadın olan Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda açtı ağzını yumdu gözünü.

"O YEDİ KAPININ SÜPRÜNTÜSÜ"

Cinsiyet değiştirme operasyonuyla kadın olan Selin Ciğerci, Instagram hesabından sevmediği kişiyi hedef alarak çektiği videoyla oldu. Adeta kamerayla kavga eden Ciğerci söylediği sözlerle şoke etti. İşte o açıklama: "Bu aralar kendimden nefret ediyorum. Bu aralar, bu aylar, bu günler. Çünkü onu takipten çıkaramıyorum, onu takipten çıkartırsam diyecek ki 'Beni kale aldı beni takipten çıkardı, beni kıskandı.' Der o, vallahi der. Çünkü o yedi kapının süprüntüsü. Onun suratını köpekler yalasa doymaz."

"ONU TAKİP ETTİĞİM GÜNE LANET EDİYORUM"

Onu takip ettiğim güne lanet ediyorum. Keşke başıma bir iş gelseydi de veya bir şey olsaydı da o an onu takip etmeseydim. Telefonum kırılsaydı, çalınsaydı, bir şey olsaydı. Hayatımda bu kadar iğrenç... Sessize aldım, aldım Instagram'da sessize. Hiçbir şeyini görmüyorum ama takipten çıkartamıyorum. O kadar iğrenç bir insan ki o kadar yılık, yalak ve laubali ki.... Bir de beni like'lıyor, yorum yazıyor. Sanki onu çok seviyormuşum gibi. Nefret ediyorum ondan ya. Bir gün beni arayacak diye ödüm patlıyor. Çıkar beni takipten."

Selin Ciğerci, İsim Vermeden Yerden Yere Vurdu!
Selin Ciğerci, İsim Vermeden Yerden Yere Vurdu!

Son Dakika Magazin Selin Ciğerci, İsim Vermeden Yerden Yere Vurdu! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Şiddet son bulmuyor! Genç kadın, ölümden balkondan atlayarak kurtuldu Hurdacı, sokak ortasında önce kollarını kesti sonra jileti boğazına dayadı Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek