Selin Ciğerci, "18'liklere taş çıkartırım" diyerek mayolu fotoğrafını paylaştı - Son Dakika

Selin Ciğerci, "18'liklere taş çıkartırım" diyerek mayolu fotoğrafını paylaştı

05.07.2019 11:31

Gökhan Çıra ile evlilik hazırlığı yapan ünlü DJ ve şarkıcı Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından "18'liklere taş çıkartırım" diyerek mayolu fotoğrafını paylaştı.

Son günlerde verdiği bir röportajda cinsiyet değiştirme ameliyatını Türkiye'nin en ünlü futbolculardan birinin yaptırdığını söyleyerek gündeme gelen Selin Ciğerci, son olarak paylaştığı mayolu fotoğrafıyla adından söz ettirdi.

"BEĞENMEK VE YORUM YAPMAK ZORUNDASIN"

Gündelik yaşantısını her dakika sosyal medya hesabından yayınlayan ve 2 milyon takipçisi olan Selin Ciğerci, geçtiğimiz günlerde vücudundaki fazla yağları aldığınu duyurmuştu. Ciğerci, dün "18'liklere taş cıkartırım hayatım. Yorum yapmayan kıskanmıştır. Beğenmek ve yorum yapmak zorundasın emek var" notuyla siyah mayalu fotoğrafını paylaştı.

"ÖLÜRÜM GÜZELLİĞİNE"

Futbolcu Gökhan Çıra, ekim ayında dünyaevine girmeye hazırlandığı Selin Ciğerci'nin fotoğrafına "Ölürüm güzelliğine" yorumunu yaptı. Çıra'nın yanı sıra birçok ünlü isim Ciğerci'nin fotoğrafını beğenerek yorum yaptı.

Selin Ciğerci, 18'liklere taş çıkartırım diyerek mayolu fotoğrafını paylaştı
Selin Ciğerci, 18'liklere taş çıkartırım diyerek mayolu fotoğrafını paylaştı

Son Dakika Magazin Selin Ciğerci, '18'liklere taş çıkartırım' diyerek mayolu fotoğrafını paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (40)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi İran'daki suikast Ortadoğu'yu karıştırdı! Netanyahu 2018'de Fahrizade için "Bu ismi unutmayın" demiş "İntihar etti" dediği eşi kurtuldu, gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş CNN Türk'teki tweet hatası alay konusu oldu! Canlı yayında Cemil Çiçekler karıştı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Son dakika: 2021'de MTV, trafik ve vergi cezaları yüzde 9,11 oranında artacak Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu