Selin Ciğerci bekarlığa veda etti! - Son Dakika

Selin Ciğerci bekarlığa veda etti!

21.10.2019 12:51
Selin Ciğerci bekarlığa veda etti!, System.String[]

Düğün hazırlıklarını tamamlayan Ciğerci, dün bekarlığa veda partisi yaptı.

Düğün hazırlıklarını tamamlayan Ciğerci, dün bekarlığa veda partisi yaptı.

Yakın arkadaşlarının ve ailesinin katıldığı bir organizasyon düzenleyen Ciğerci, geceden renkli kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Selin Ciğerci 21 Ekim'de (bugün) Ataşehir'de kına gecesi yapacak. 28 Ekim'de de Gökhan Çıra ile nikah masasına oturacak. Çiftin nikah şahidi de Demet Akalın olacak.

Selin Ciğerci bekarlığa veda etti!

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Selin Ciğerci bekarlığa veda etti! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Buldukları iki açığı Instagram'a bildiren gençlere 50 dolar ödül teklif edildi İran'daki suikast Ortadoğu'yu karıştırdı! Netanyahu 2018'de Fahrizade için "Bu ismi unutmayın" demiş "İntihar etti" dediği eşi kurtulunca gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş CNN Türk'teki tweet hatası alay konusu oldu! Canlı yayında Cemil Çiçekler karıştı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Son dakika: 2021'de MTV, trafik ve vergi cezaları yüzde 9,11 oranında artacak Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu