Selin Ciğerci, Reynmen'in Ela şarkısıyla dans etti - Son Dakika

Selin Ciğerci, Reynmen'in Ela şarkısıyla dans etti

31.07.2019 08:43

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, Hadise ve Ebru Polat'ın ardından Reynmen'in Ela şarkısıyla dans etti. Ciğerci'nin dans videosu başta Demet Akalın olmak üzere izleyenleri kahkahaya boğdu.

Sosyal medya fenomeni Reynmen'in ikinci şarkısı Ela, sosyal medyada akım haline geldi. Ela şarkısına ilk olarak Hadise otel odasında dans ederek Instagram hesabından yayınladı. Bunun üzerine Ebru Polat da bir dans videosu yayınladı. Bunun üzerine Selin Ciğerci de Ela şarkısına bir parodi dans videosu yayınladı.

ELA ŞARKISIYLA DANS ETTİ

DJ ve şarkıcı Selin Ciğerci, son günlerde akım haline gelen Ela şarkısıyla dans etti. Hadise ve Ebru Polat'a gönderme yapan Ciğerci, videosunda ilginç tarzıyla dikkat çekti. Ciğerci, peruk, otriş ve pijama takımıyla takipçilerini gülme krizine soktu.

ÜNLÜ İSİMLERİ KAHKAHAYA BOĞDU

Ciğerci'nin videosuna yakın dostu Demet Akalın "Kramp girdi gülmekten" yorumunu yaparken Ebru Polat, Sevim Emre Gencebay ve Gökçe Kırgız kahkaha emojileri koydu.

Selin Ciğerci, Reynmen'in Ela şarkısıyla dans etti
Selin Ciğerci, Reynmen'in Ela şarkısıyla dans etti

Son Dakika Magazin Selin Ciğerci, Reynmen'in Ela şarkısıyla dans etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (16)
  • OKAN KURT: BUNA GÜLENİN AKLI NOKSANDIR. İMİTOSYON U KİMSE İSTEMEZ İSTESENEDE ÇİN MALI GİBİ 3 GÜN SONRA ELİNDE KALIR... HERŞEYİN ORJİNALİ GÜZELDİR. DEMET AKALIN SANAT ZAVALLISI YA VALLA BAK GERÇEKTEN BİRŞEY SÖYLİCEM BU ÜÇ DÖRT KELİME İLE LAF YAPANLAR SANATÇI OLUYOR. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: İzmir'deki deprem sonrası AFAD'dan uyarı: Hasarlı yapılara girilmemeli TFF, İzmir'deki deprem nedeniyle 4 maçı ileri bir tarihe erteledi İzmir'deki depremde enkaz altındakileri kurtarmak için yine aynı ses: Kimse var mı? Seferihisar'da deprem nedeniyle deniz taştı, cadde ve sokaklar sular altında kaldı Depreme İzmir'de yakalanan Fatih Portakal, korku dolu anları anlattı İzmir'deki depremde binanın çökme anı anbean kamerada! Son Dakika! İstanbul ve İzmir Valiliklerinden 6,6'lık depremle ilgili ilk açıklama Nihat Hatipoğlu'dan bira içen kızlarla ilgili yeni açıklama: Ben de sizinle beraber oturayım mı deseydim