Son Dakika Haberleri: Survivor Yarışmacısı Sema Çatlak Olan Kolunu Kırmaya Çalıştı

Survivor Yarışmacısı Sema Çatlak Olan Kolunu Kırmaya Çalıştı

9 ay önce

Survivor 2018'in favori adaylarından gösterilen Sema, çatlak olan konulunu bençe vurarak kırmaya çalıştı. Doktor Metin Kuş'un "Pişman mısın?" sorusuna "Değilim" diyerek cevap veren Sema, Acun'u da çileden çıkardı.

Survivor yeni bölüm tanıtımında Sema sakatlığına isyan ederek kolunu bençe vurdu."Kırılacaksan kırıl" diyerek kolunu bençe vuran Sema'ya, doktor Metin Kuş müdahale etti.

ACUN ILICALI'YI ÇİLEDEN ÇIKARDI

Yaptığı hareketten sonra Metin Kuş'a pişman olmadığını söyleyen Sema, herkesi kızdırdı. Yarışmacı, Acun Ilıcalı'nın tepkisine ve "Bir daha bunu yaşar mıyız?" sorusuna ise "Onu bilemeyiz" yanıtını vererek Acun'u çileden çıkardı.

BÜYÜK ÖDÜLÜ BU GECE AÇIKLAYACAK

Acun Ilıcalı, "Yaptığımız toplantı sonucunda verdiğimiz kararla, Survivor tarihinde hiç verilmemiş bir ödül söz konusu… Survivor tarihi içindeki en büyük ödül olacak. Bunu sonuna kadar hak ediyorsunuz. Olağanüstü bir sezon yaşatıyorsunuz bize. Biz de size birleşme sonrasındaki haftalar için sürprizler hazırlıyoruz. Sizin için unutulmaz bir Survivor olmasını istiyoruz. " demişti. Acun, heyecanla beklenen Survivor tarihinin en büyük ödülü bu gece açıklayacak.


YORUMLAR


Koyun Kesen Babasına Yardım Eden 13 Yaşındaki Çocuk, Korkunç Şekilde Can Verdi Cenazesine Kimsenin Katılmadığı Annesini, Bisikletiyle 5 Kilometre Taşıyıp Defnetti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı