Semra Güzel 'KARDEŞ Payı' Dizisine Konuk Oldu! - Son Dakika

Semra Güzel 'KARDEŞ Payı' Dizisine Konuk Oldu!

25.03.2015 17:30
Semra Güzel 'KARDEŞ Payı' Dizisine Konuk Oldu!, System.String[]

Semra Güzel: Balık Etli Kız Demesinler Diye Spora Başladım!

Başarılı oyuncu Semra Güzel 'Kardeş Payı' dizisine konuk oldu. Dizide Ahmet Kural ve Emrah Kaman'a rol gereği takım elbise satan mağaza müdürünü oynayan Semra Güzel, "Film çekimlerinin bitiminde Ahmet Kural 'bu takımı geri verelim güzel balık etli kızı yeniden görelim' demiş. Set ortamı çok hoştu, Kardeş Payı' dizisinde yer almaktan büyük keyif aldım. Sürekli bana 'Balık eti, Deniz kızı' diye takıldılar. Ben de 'Balık eti​,deniz kızı' demesinler diye spora başladım" dedi.

Ahmet Kural'ın son derece disiplinli ve başarılı bir oyuncu olduğunu söyleyen Semra Güzel, "İleride birlikte bir sinema projesinde yer almak isterim. Sette oyun paslaşması çok güzeldi." dedi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Semra Güzel 'KARDEŞ Payı' Dizisine Konuk Oldu! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti