Son Dakika Haberleri: Sen Anlat Karadeniz Dizisi, Youtube'da da Rekor Kırdı

Sen Anlat Karadeniz Dizisi, Youtube'da da Rekor Kırdı

5 gün önce

Osman Sınav'ın yapımcılığını üstlendiği dizi 'Sen Anlat Karadeniz', 4. Bölüm fragmanıyla Youtube'da rekor kırdı

Yeni yılda adından en çok söz ettiren, atv'nin fırtınalar estiren dizisi 'Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

YOUTUBE'DA BİLE REKORLAR KIRIYOR

Deneyimli oyuncu kadrosu ve Osman Sınav'ın yapımcılığını üstlendiği iddialı dizi 'Sen Anlat Karadeniz', birinciliği kimseye bırakmayan Diriliş Ertuğrul'u tahtından ettiği gibi Youtube'da da rekor kırdı.

4,7 MİLYON İZLENDİ

Dizinin fragmanı bile YouTube'da 4,7 milyon izlenmeye ulaştı.

4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nefes, Tahir'in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıdır ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir.

VEDAT, NEFES'İ SİLDİ

Nefes belki tetiği çekememiştir ama Vedat, o tetiğin ucunda ölmüştür. Artık Nefes'i geri istememektedir, karısını görmek istediği tek yer mezardır.

NEFES, RUSYA'YA KAÇIYOR

Vedat'ın planlarından habersiz olan Nefes, Mustafa'nın ona önerdiği anlaşmayı kabul eder. Oğluyla birlikte Gürcistan üzerinden Rusya'ya kaçacak ve yeni bir hayata başlayacaktır.


YORUMLAR (20)
  • Sanane lan: Millette ne acmis arkadas bir doyuramadilar diziye.yillardir ay bu en guzel dizi derler. o biter digeri baslar sonra ona ay bu en guzel dizi derler.bunu n sonu yok malesef Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
  • asii: harika bir film gerçekten böyle bilmediğimiz çok olay yaşanıyor. her saniyesi ayrı heyecan. izlemeyi bilip gerçekle hayal dünyasını ayırt edebildikten sonra keyifli hale geliyor. Hiç bitmesin. . Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Dünyada En Çok Tweet Atılan Dizi Listesinde Tek Türk Dizisi, Sen Anlat Karadeniz Oldu Ali İhsan Varol, Eşine Şiddet Uyguladığı İddialarını Yalanladı: Çamurun İzi Bende Kalsın

Ünlü Şarkıcı Sümer Ezgü'nün Acı Günü! Annesini Toprağa Verdi Yavuz Bingöl'ün Ekranlardan Uzak Tuttuğu Kızı Nişanlandı!