Sen Anlat Karadeniz'in Asiye'si Öykü Gürman, Sevgilisi Fatih İçmeli ile Düşman Çatlattı - Son Dakika

Sen Anlat Karadeniz'in Asiye'si Öykü Gürman, Sevgilisi Fatih İçmeli ile Düşman Çatlattı

31.08.2018 11:49

Sen Anlat Karadeniz'in Asiye'si Öykü Gürman 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Fatih İçmeli ile düşman çatlattı. Gürman, sevgilisi ile romantik anlarını şarkısı eşliğinde paylaştı.

Fenomen dizi 'Sen Anlat Karadeniz'de Asiye karakteri ile çok konuşulan Öykü Gürman, özel hayatından mutluluğu reklamcı Fatih İçmeli ile yakaladı. İlk evliliğini Yavuz Bingöl ile yapan şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, reklamcı Fatih İçmeli ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Gürman ile Fatih İçmeler aşkı hız kesmeden devam ediyor.

ROMANTİK ANLARINI ŞARKISI İLE PAYLAŞTI

Şu sıralar Cunda Adası'nda tatil yapan Öykü Gürman ve sevgilisi, sosyal medyadan paylaştığı aşk dolu pozlarla büyük beğeni topluyor. Başarılı şarkıcı Gürman, sevgilisi Fatih İçmeli ile teknedeki aşk görüntülerini, ''Bırak Güneş Yüzüne Değsin' şarkısı eşliğinde paylaştı.

Sen Anlat Karadeniz'in Asiye'si Öykü Gürman, Sevgilisi Fatih İçmeli ile Düşman Çatlattı

Son Dakika Magazin Sen Anlat Karadeniz'in Asiye'si Öykü Gürman, Sevgilisi Fatih İçmeli ile Düşman Çatlattı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Son Dakika: İstanbul Boğazı ve Karadeniz'deki hamsi avı yasağı 7 Şubat'a kadar uzatıldı Son Dakika: Selçuk Özdağ'a saldırıyla ilgili 4 şüpheli daha yakalandı Rusya TürkAkım üzerinden Avrupa'ya gaz arzını artırmayı planlıyor Mesut Özil'e imza töreninde Arda Turan soruldu: Çok yetenekli bir kardeşimiz MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Doğumda iki kez kalbi duran kadın hayata döndürüldü ancak yatağa mahkum oldu Galatasaray Ali Yavuz Kol'u Yukatel Denizlispor'a kiralık olarak gönderdi Ali Koç, imza töreninde Mesut Özil transferinin tüm detaylarını anlattı ve Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti