Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaşımları ikili arasındaki aşk dedikodularını güçlendirdi - Son Dakika

Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaşımları ikili arasındaki aşk dedikodularını güçlendirdi

Sen Çal Kapımı dizisinin başrolleri Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflar, "Bir dizi aşkı daha mı?" sorularını güçlendirdi. İkilinin, dizide sahne gereği öpüşmesi ise hayranlarının yakıştırmalarına neden oldu.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı adlı dizide, ikilinin sahne gereği uzunca bir süre öpüşmesi, dedikodu kazanını kaynattı. Ünlü oyuncular, birlikte çekildikleri pozları sosyal medya hesaplarından paylaşması ise aşk söylentilerini iyice güçlendirdi. Ayrıca, sevilen oyuncuların paylaştığı bu karelere yorum ve beğeni yağdı.

AŞK SÖYLENTİLERİ DOLAŞIYOR

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı adlı dizide, ikilinin sahne gereği uzun bir süre öpüşmeleri sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Hayranları çiftin çok yakıştığını söyleyerek, Murat Dalkılıç ayrılığının arkasında da Bürsin ve Erçel arasındaki yakınlaşmanın olduğunu öne sürülmüştü.

KUR MU YAPIYORLAR?

Geçtiğimiz günlerde iki oyuncunun arasındaki filtre konuşması da "kur yapıyorlar" yorumlarına neden olmuştu. Kerem Bürsin o anları Instagram hikaye bölümünden yayınlamıştı. Ünlü oyuncu, Instagram'da kullandığı filtreyi Hande Erçel'in kullanmasını istememişti. Kerem Bürsin, bulduğu filtreyi Hande Erçel'e söylemeyeceğini ve sadece kendisinin bunu kullanacağını söylemişti. Hande Erçel ise, "Sen koyunca biz kaydedebiliyoruz" diye yanıt vermişti ve Kerem Bürsin de büyük şaşkınlık yaşamıştı.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaşımları ikili arasındaki aşk dedikodularını güçlendiriyor
Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaşımları ikili arasındaki aşk dedikodularını güçlendiriyor
Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaşımları ikili arasındaki aşk dedikodularını güçlendirdi

Haber Yayın Tarihi: 05.08.2020 23:47

Son Dakika Cinsellik Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in paylaşımları ikili arasındaki aşk dedikodularını güçlendirdi - Son Dakika

YORUMLAR (44)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD ve Yunanistan, Türkiye sınırında tatbikat yaptı Beşiktaş gole çok yaklaştı! Yıldız futbolcunun kafa vuruşunda top az farkla dışarı çıktı Şüpheli bir şekilde ölü bulunan Gülay Uygun, ölmeden önce eşini arayıp helallik istemiş Evine kaçak elektrik çekmek isterken elektrik çarptı, direkte asılı kaldı Yol verme kavgasında sopa ve demir çubuklarla birbirlerine girdiler! O anlar kamerada Koronavirüsün ardından Çin'de şimdi de "Brusella bakterisi" salgını baş gösterdi Cezaevinden izinli çıkan üç kişinin katili, cinayete kurban gitti Fenerbahçe, transfer döneminde 45 günde 183.5 milyon TL kar etti