"Şen Makas" Çerkezköy'de sahnelendi - Son Dakika

"Şen Makas" Çerkezköy'de sahnelendi

25.02.2020 10:32

Çerkezköy ilçesinde "Şen Makas" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.

Çerkezköy ilçesinde "Şen Makas" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.

Çerkezköy Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri kapsamında Atatürk Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyuna vatandaşlar ilgi gösterdi.

Paul Portner'ın yazdığı oyunun yeni versiyonu, Nedim Saban tarafından yorumlandı.

Anıl Ateş Işık'ın sahne tasarımını yaptığı oyunda Melek Baykal, Bülent Seyran, Özgür Yetkinoğlu, Cem Güler, Müge Kement ve Jess Molho sahne aldı.

Oyunu Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Başkan yardımcıları Nedim Yılancı, Enver Bayram, CHP İlçe Başkanı Ayfer Dönmez ve Meclis üyeleri de izledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Şen Makas' Çerkezköy'de sahnelendi - Son Dakika


Son Dakika

"O Bu Gece Gelecek" şarkısıyla hayatımıza girmişti! Cesur pozlar veren Şahsenem çok iddialı Boş arazide ölmeden önce uyuşturucu alan genç adamın cansız bedeni bulundu Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 442,5 liradan işlem görüyor Eski hocası, Salih Uçan'ın Galatasaray'la anlaştığını söyledi 2021'in ilk yarısında bedelli askerlik ücreti 39 bin 788 lira oldu Türkiye'nin en doğusunda görev yapan Mehmetçik, yeni kamuflajlarını giymeye başladı Kemal Sunal'ın Türk sinema tarihine damga vuran 'Doktor Civanım' filmi gerçek oldu Optimar anketinde en beğenilen siyasetçi Cumhurbaşkanı Erdoğan oldu, ikinci sırada Selahattin Demirtaş var