Senarist Ayşe Şasa'nın Vefatı - Son Dakika

Senarist Ayşe Şasa'nın Vefatı

16.06.2014 16:52
Senarist Ayşe Şasa'nın Vefatı

Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Türk sinema tarihinde önemli yer tutan yapımlara senarist olarak imzasını atan bu seçkin kalemi, sinemamızın 100. yaşında yitirmemiz, acımıza bir başka boyut daha kattı"

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, senarist Ayşe Şasa'nın vefatı dolayısıyla derin üzüntü içinde bulunduklarını belirtti.

Bakan Çelik, Ayşe Şasa'nın vefatı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bakan Çelik mesajında, Türk sineması ve edebiyatının çok değerli ismi, Ayşe Şasa'yı kaybetmenin derin üzüntüsü içinde olduklarını ifade etti.

Çelik, "Türk sinema tarihinde önemli yer tutan yapımlara senarist olarak imzasını atan bu seçkin kalemi, sinemamızın 100. yaşında yitirmemiz acımıza bir başka boyut daha kattı. Şasa'yı son yolculuğuna uğurlarken kendisine Allah'tan rahmet, ailesi, sevenleri ve sanat camiamıza başsağlığı diliyorum" ifadelerini kullandı. - Ankara

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'diktatör' ithamında bulunan siyasi yasaklı Canan Kaftancıoğlu'na AK Parti'den sert tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'diktatör' ithamında bulunan siyasi yasaklı Canan Kaftancıoğlu'na AK Parti'den sert tepki AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Örgütlü nefret siyasetinin İstanbul temsilcilerinden biri Cumhurbaşkanımızı 'diktatör' diyerek hedef almış. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Örgütlü nefret siyasetinin İstanbul temsilcilerinden biri Cumhurbaşkanımızı 'diktatör' diyerek hedef almış.
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Senarist Ayşe Şasa'nın Vefatı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement