Senarist Ayşe Şasa Yoğun Bakımda - Son Dakika

Senarist Ayşe Şasa Yoğun Bakımda

03.06.2014 19:10
Senarist Ayşe Şasa Yoğun Bakımda

Ünlü senarist Ayşe Şasa'nın, rahatsızlığı dolayısıyla kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda tedavisine devam ediliyor.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, 73 yaşındaki Şasa, bir süre önce rahatsızlığı nedeniyle Özel Bağcılar Safa Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Şasa'nın tedavisi yoğun bakımda sürdürülüyor. 

Ayşe Şasa,  "Son Kuşlar", "Ah Güzel İstanbul", "Utanç" ve "Gramofon Avrat"ın da aralarında bulunduğu onlarca filme senarist olarak imza attı. 

İmamoğlu, Bağcılar Cemevi'nde: 'Mış' Gibi Yaparak Değil, Eşit Hizmet Anlayışıyla Alevi Vatandalarımızın Yanında Olmaya Devam Edeceğiz' İmamoğlu, Bağcılar Cemevi'nde: 'Mış' Gibi Yaparak Değil, Eşit Hizmet Anlayışıyla Alevi Vatandalarımızın Yanında Olmaya Devam Edeceğiz' BAĞCILAR'DA İŞÇİNİN ÖLDÜĞÜ BALKON ÇÖKMESİ GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI BAĞCILAR'DA İŞÇİNİN ÖLDÜĞÜ BALKON ÇÖKMESİ GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI Ekrem İmamoğlu: Ekonomi İyi Yönetilmiyor. 'Bu Hükümetin Sorunu' Diyerek Kenara Çekilenlerden Olamayız Ekrem İmamoğlu: Ekonomi İyi Yönetilmiyor. 'Bu Hükümetin Sorunu' Diyerek Kenara Çekilenlerden Olamayız
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Senarist Ayşe Şasa Yoğun Bakımda - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş