Sendika Yöneticilerinden Bayburt Üniversitesi Rektörlüğüne Ziyaret - Son Dakika

Sendika Yöneticilerinden Bayburt Üniversitesi Rektörlüğüne Ziyaret

2 yıl önce

Bayburt Memur-Sen Şube Başkanı Fikret Özbey ve yeni seçilen Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Kenan Turan, Bayburt Üniversitesi yeni sendika yönetim üyeleri ile birlikte Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

Sendika Yöneticilerinden Bayburt Üniversitesi Rektörlüğüne Ziyaret, System.String[]

Bayburt Memur-Sen Şube Başkanı Fikret Özbey ve yeni seçilen Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Kenan Turan, Bayburt Üniversitesi yeni sendika yönetim üyeleri ile birlikte Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun'u makamında ziyaret etti.


Ziyaret kapsamında işbirliği konuları değerlendirilirken, eğitimde sendikalaşmanın önemine değinildi. Coşkun, demokrasilerin bel kemiğini oluşturan sivil toplum bilincinin önemli örgütsel tezahürleri olan sendikaların işlem alanlarını genişletmesinin altını çizdi. Üniversite olarak sendikalarla proje bazlı ortaklıklar kurmak istediklerini ifade eden Coşkun, sendika yöneticilerine ve temsilcilerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti aktardı.


Sendika yöneticileri ise Coşkun'a misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sunarak sosyal kenetlenmenin kent ruhuna olumlu katkılar yapacağını söylediler. - BAYBURT

Haber Yayın Tarihi: 22.11.2018 01:18 Kaynak: İHASon Dakika

Avrupa'da fuhuşa en çok para aktaran ülke İngiltere oldu
BAE Prensi Şeyh Halid bin Sultan El Kasımi'nin uyuşturucudan öldüğü kesinleşti Ömer Öcalan, Meclis kürsüsünden böyle seslendi: İstanbul ve Ankara'ya kayyum atayamayacaklar