Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi - Son Dakika

Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi

14.10.2019 09:46

Fenerbahçe'den Galatasaray'a transfer olan Şener Özbayraklı, 4 yıldır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi. Makal'ın parmağındaki yüzük ise dikkatlerden kaçmadı.

Oyunculuk için tarih öğretmenliğini bırakıp, Yeni Gelin dizisiyle geniş kitlelere ulaşan Şilan Makal'ın, futbolcu Şener Özbayraklı'yla aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Son olarak "Anormal" adlı tiyatro oyununda rol alan Şilan Makal, 4 yıldır sakladığı ilişkisi hakkında ilk kez geçtiğimiz aylarda konuşarak "Huzuru Şener'de buldum" ifadelerini kullanmıştı. İkili ilk kez birlikte görüntülendi.

"LÜTFEN ÇEKMEYİN"

Güneş'in haberine göre; Önceki gün Mecidiyeköy'de bir AVM'ye tiyatro izlemeye giden Şilan Makal ve Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı fotoğraflarının çekildiğini fark edince panikledi. Özbayraklı, ellerini kaldırarak "Lütfen çekmeyin, çekmeyin" şeklinde tepki gösterdi.

Sonrasında hızlı adımlarla AVM'den çıkmaya çalışan çift sorular karşısında daha da panikleyerek "Her şey güzel gidiyor" demekle yetinirken Şener Özbayraklı evlilik için "inşallah" dedi. Genç çift, daha sonra araçlarına binerek AVM'den ayrıldı.

Oyuncu Şilan Makal'ın her ne kadar saklamaya çalışsa da parmağındaki tektaş dikkat çekti.

Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi

Son Dakika Spor Şener Özbayraklı oyuncu sevgilisi Şilan Makal ile ilk kez görüntülendi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (4)
  • Torman Eroğlu : Ya Şener, mariano sahada yürüyor sen onu kesip 11e giremiyorsun. Tabi maaş yatıyor rahatin yerinde ama sonun kovulmaya kadar gider. Biraz gayret edin arkadaşşş Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor Son Dakika: Sivasspor geriden gelerek Karabağ'ı 3-2 mağlup etti Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü