Son Dakika Haberleri: Şener Şen, "Film Yapmak İstiyorum" Diyen İlyas Salman'a Yeşil Işık Yaktı

Şener Şen, "Film Yapmak İstiyorum" Diyen İlyas Salman'a Yeşil Işık Yaktı

9 ay önce

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en büyük ustalarından olan Şener Şen, İlyas Salman'ın "Keşke film yapsak ama buna yanaşmıyor" sözüne, "Neden olmasın? Keşke yapsak, ben de isterim" diyerek karşılık verdi.

Repliklerini ezbere bildiğimiz Çiçek Abbas'ın Şakir ve Abbas'ı olarak gönlümüze taht kuran iki usta isimden güzel haberler var. Şener Şen, daha önce kendisi için "Keşke film yapsak ama buna yanaşmıyor" diyen İlyas Salman'a olumlu bir göndermede bulundu.

iZLEYİCİ İKİ USTA İSMİ TEKRAR BİR ARADA GÖRMEK İSTİYOR

Oyuncu Şener Şen bir dönem birlikte projelerde rol aldığı İlyas Salman'la film yapmak istediği mesajı verdi. İki oyuncu Şekerpare, Kibar Feyzo, Banker Bilo, Dolap Beygiri, Çiçek Abbas gibi filmlerde birlikte çalışmışlardı. İzleyici iki oyuncunun eski filmlerini hala izlemekten büyük keyif alıyor ve tekrar bir arada görmek istiyor.

"NEDEN OLMASIN BEN DE İSTERİM"

Milliyet'in haberine göre önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Şener Şen, daha önce kendisi için "Keşke film yapsak ama buna yanaşmıyor" diyen İlyas Salman'a olumlu bir göndermede bulundu. Şen, "Neden olmasın ki? Keşke yapsak, ben de isterim. Ancak bunun için senaryonun sağlam olması lazım" dedi.

Şener Şen,
Haber Yayın Tarihi : 05.09.2018 03:40 

YORUMLAR


Galatasaray'ın Şampiyonluk Şarkısında Arda ve Burak Detayı Ünlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım'ın Ekibi "Ekrem İmamoğlu" İsmini Satın Aldı