Son Dakika Haberleri: Şener Şen'in 'Yol Ayrımı' Gişede Umduğunu Bulamadı

Şener Şen'in 'Yol Ayrımı' Gişede Umduğunu Bulamadı

4 gün önce

Yavuz Turgul'un yönettiği, Şener Şen, Mert Fırat, Rutkay Aziz, Nihal Yalçın ve Tilbe Saran'ın oynadığı 'Yol Ayrımı' filminin açılış gişesi (3 günlük) 137 bin 266 kişide kaldı.

Yavuz Turgul'un yönettiği,  Şener Şen,  Mert Fırat,  Rutkay Aziz,  Nihal Yalçın ve  Tilbe Saran'ın oynadığı 'Yol Ayrımı' filminin açılış gişesi (3 günlük) 137 bin 266 kişide kaldı. Ayla Yoluna hız kesmeden devam ediyor. Mutluluk Zamanı ilk üç gününde 187.360 seyirci ye ulaştı.

MUTLULUK ZAMANI İYİ GİDİYOR

Başrollerini  Barış Arduç,  Elçin Sangu ve  Cengiz Bozkurt'un paylaştıkları Mutluluk Zamanı 10 Kasım'da vizyona girdi. Mutluluk Zamanı ilk üç gününde 187.360 seyirci sayısıyla açılış yaptı. Aynı gün vizyona giren bir diğer iddialı yapım,  Şener Şen'in başrolünde yer aldığı Yol Ayrımı ise 137.266 seyirci sayısıyla başlangıç yaptı.

AYLA ZİRVEDEKİ YERİNİ KORUYOR

Kasım ayı hafta sonu seyirci rekorunun yinelendiği 10 - 12 Kasım hafta sonunda Ayla, Box Office  Türkiye verilerine göre zirvesindeki yerini korumayı başardı. Ayla filmi vizyondaki üçüncü hafta sonunda da seyirci sayısını arttırmayı başararak hafta sonunu 475.256 seyirciyle geride bıraktı. Film böylelikle 17 günde 2 milyon seyirci baremine merdiven dayamış oldu.

YOL ARKADAŞIM 1 MİLYON BAREMİNE YAKLAŞTI

Ayla gibi gösterimdeki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Yol Arkadaşım, bu hafta sonu da 200 binin üzerinde seyirci tarafından izlenerek toplamda bir milyon seyirci baremine yaklaştı.

Geçen hafta kırılan Kasım ayı hafta sonu toplam seyirci rekorunun 1.386.552 seyirciyle yeniden kırıldığı 10 - 12 Kasım hafta sonunda, vizyonun yenilerinden Mutluluk Zamanı ve Yol Ayrımı açılışlarını sırasıyla üçüncü ve dördüncü sıralarda gerçekleştirdiler.

ŞENER ŞEN'E BÜYÜK ŞOK

Elçin Sangu ve  Barış Arduç'un başrollerinde yer aldığı Mutluluk Zamanı, 187.360 seyirciyle açılışını üçüncü sırada gerçekleştirirken, yeni  Şener Şen -  Yavuz Turgul filmi Yol Ayrımı 137.266 seyirciyle kendine listede dördüncü sırada yer buldu. Vizyondaki üçüncü hafta sonunu geride bırakan bir diğer film Thor: Ragnarok ise 93.334 seyirciyle listede beşinci sırada yer aldı.

Haftanın diğer ilgi çeken filmleri Doğu Ekspresinde Cinayet ve Yanlış Anlama ise, açılışlarını sırasıyla 58.096 ve 37.198 seyirciyle gerçekleştirdiler. (Box Office  Türkiye)

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR (3)
  • M.Sevindik: Yol Ayrımı dikkatle izlendiğinde yaşamla ilgili çok anlamlı mesajlar içeren bir film.Şener Şen herzamanki gibi olağanüstü sanatını yine sergilemiş.Mutlaka izlenmeli. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • HASAN TATLI: İnsanlar bol küfürlü hiç bir sanatsal başarısı olmayan abuk sabuk filmleri tercih edeceklerine YOL AYRIMI filmine gitselergerçek bir sanatsal başarı filmi görecekler. Eğer Şener ŞEN yabancı olsa her filmi oscar adayı olur. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Adınızı Yazın: Son yıllarda izlediğim en güzel film diyebilirim Yol Ayrımı için. Dikkatle izlenmesi gereken, çok şey anlatan, her karakteri ayrı incelenebilecek bir film. Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır

Miss World 2017'nin Birincisi Belli Oldu! Türkiye İlk 40'a Bile Giremedi İmpartor'un Oğlu İdo Tatlıses, Sevgilisiyle Sarmaş Dolaş Eğlenirken Yakalandı
Tülin Şahin, Victoria Secret Defilesinde Yürüyen İlk Türk Manken Olacak Şeyma Subaşı, Arto'ya Açtığı Hakaret Davasını Kazandı