Seni O Kadar Çok Sevdim ki Filmi - Son Dakika

Seni O Kadar Çok Sevdim ki Filmi

10.07.2011 13:27

Seni O Kadar Çok Sevdim ki filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Seni O Kadar Çok Sevdim ki filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Juliette ve kendisini reddeden ailesinin 15 yıl boyunca hiçbir bağı olmamıştır. Hayat onları ayırmış olsa da kardeşi Lea, ona kocası Luc, babası ve kızları ile yaşadıkları evin kapılarını açar. Hepimizin sahip olduğu sırlar, içinde bulunduğumuz hapsolma halleri ve paylaşılan yalnızlığa dair bir film.

Yönetmen: Philippe Claudel

Senaryo: Philippe Claudel

Oyuncular: Frédéric Pierrot, Laurent Grévill, Serge Hazanavicius, Elsa Zylberstein, Kristin Scott Thomas

Filmin Türü: Drama, Gerilim,

Orijinal Adı: I’ve Loved You For So Long

Yapımcı Firma: UGC YM

Yapım Yılı: 2008

Yapım Ülkesi: Fransa, Almanya

Orijinal Dili: Fransızca

Filmin Süresi: 117 dk.

Resmi Sitesi: http://www.ilyalongtempsquejetaime-lefilm.com/

Dağıtıcı Firma: Tiglon Film

Vizyon Tarihi: 03.07.2009

Seni O Kadar Çok Sevdim ki Filmi

Son Dakika Güncel Seni O Kadar Çok Sevdim ki Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Nesrin Cavadzade, oyuncu sevgilisi Gökhan Alkan'ın evdeki yarı çıplak halini paylaştı Kendisini reddeden kadını, üvey babasıyla birlikte olduğunu duyunca benzin döküp yaktı Baraj gölünde kaybolan kadının köprüden atlama anı kamerada Erdoğan'ın imzasıyla İstanbul'daki dev arazi ünlü iş adamı Ethem Sancak'ın yeğeninin şirketine tahsis edildi Bakan Koca, merak edilen konuya açıklık getirdi: Koronavirüs aşısı yaptırmak zorunlu olmayacak Gaz şikayetiyle gitti, karnından çıkan doktorları bile şaşırttı: 3 yenidoğan bebek büyüklüğünde ABD'de senato savunma bütçesine onay verdi, Türkiye'ye yaptırımın önü açıldı Korona olduğunu öğrenince cinnet getirdi! Önce sarhoş oldu, ardından camide camları parçaladı