Şenlik Ateşi Filmi - Son Dakika

Şenlik Ateşi Filmi

30.11.2013 13:30
Şenlik Ateşi Filmi, System.String[]

Şenlik Ateşi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Şenlik Ateşi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

The Bonfire of the Vanities/ Şenlik Ateşi zengin, önemli ve milyarder işadamı rolüyle Tom Hanks ve hayattan bezmiş, intiharı düşünen alkolik bir gazeteci Bruce Willis'in kesişen hayatlarını anlatıyor.

Yönetmen: Brian De Palma

Senaryo: Michael Cristofer, Tom Wolfe

Oyuncular: Saul Rubinek, Kim Cattrall, Melanie Griffith, Bruce Willis, Tom Hanks

Filmin Türü: Komedi, Drama

Orijinal Adı: The Bonfire of the Vanities

Yapımcı Firma: Warner Bros

Yapım Yılı: 1990

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 125 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Şenlik Ateşi Filmi

Son Dakika Güncel Şenlik Ateşi Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan saldırılara sert tepki: Failler en kısa sürede adalet önüne çıkarılacaktır FBI, Biden'ın yemin törenine yönelik tehdit oluşturan 200'den fazla şüpheliyi tespit etti '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı Türkiye'nin Kovid-19 aşı programındaki başarısı dünya gündeminde Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum