Sensiz olmaz Kızılay! - Son Dakika

Sensiz olmaz Kızılay!

02.04.2020 09:22
Sensiz olmaz Kızılay!, System.String[]

Sanat dünyasının ünlü isimleri, koronavirüsle mücadele planıyla binlerce kişinin yardımına koşan Kızılay'a destek vermek için kamera karşısına geçti.

Sanat dünyasının ünlü isimleri, koronavirüsle mücadele planıyla binlerce kişinin yardımına koşan Kızılay'a destek vermek için kamera karşısına geçti. Aralarında Demet Akbağ, Ata Demirer, Mert Fırat, Oktay Kaynarca, Açelya Akkoyun, Fikret Kuşkan, Bahtiyar Engin, Erkan Can, Menderes Samancılar, Güven Kıraç, Hakan Boyav ve Gizem Karaca'nın da yer aldığı çok sayıda ünlü isim, hazırlanan özel videoda Kızılay'a "Sensiz olmaz" diye seslendi. Ünlüler ayrıca Kızılay'la ilgili anılarını da anlattı. O videolar da yakında sosyal medyada yayınlanacak.

MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASINA DESTEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" diyerek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na da sanat dünyasından destek yağdı. Haluk Levent, Hülya Koçyiğit, Muazzez Ersoy, Sibel Can, Seda Sayan, Berdan Mardini, İpek Acar, Yurdaer Okur, Müge Anlı, Yavuz Bingöl, Alişan ve Berkay'ın da aralarında bulunduğu birçok ünlü isim, sosyal medya hesaplarında kampanya için bağış yaptıklarını duyurdu.

Sensiz olmaz Kızılay!

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Sensiz olmaz Kızılay! - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Ibrahimovic, yüzünü kullandığı için video oyunu firmasına ateş püskürdü: Size kim izin verdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir depreminin simge isimlerinden Ayda ile telefonda görüştü "Bir daha Haber Global'e gelmeyeceğim" diyen Muharrem İnce sözünü unuttu Denizlispor Teknik Direktörü Prosinecki görevinden istifa etti Eski Beşiktaşlı Boateng, model eşi Melissa Satta ile yollarını ayırdı Son Dakika: Eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildi Yüzbinlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı