Son Dakika Haberleri: Sentix: Avrupa Bankalarının Performansı Şubat'ta Düştü

Sentix: Avrupa Bankalarının Performansı Şubat'ta Düştü

7 gün önce

– Finansal araştırma şirketi Sentix Avrupa bankacılık sektörünün Şubat ayında genel olarak düşük performans gösterdiğini duyurdu.

Sentix: Avrupa Bankalarının Performansı Şubat'ta Düştü, System.String[]
– Finansal araştırma şirketi Sentix Avrupa bankacılık sektörünün Şubat ayında genel olarak düşük performans gösterdiğini duyurdu.

Sentix'in raporuna göre, Avrupa bankacılık sektörü Şubat ayında ortalama performansının 2.6 standart sapma puanı altında kaldı ve özellikle Fransız ve İtalyan bankaları ile Almanya'dan Deutsche Bank'ın düşüş performans sergilediklerini ortaya koydu.

Sentix, Avrupa bankacılık sktörünün 2008 yılındaki finansal krizden bu yana kendi içlerinde bir krizde olduklarını ve son sekiz yıldır ortalamanın altında performans gösterdiklerini açıkladı.

Buna ek olarak, raporda bir sektörün ortalama performasının iki standart sapma puanı altında olmasının, sektörün zayıf bir dönemden geçtiğini gösterdiği belirtildi. - İstanbulA Milli Kadın Futbol Takımı'nın Rakipleri Belli Oldu Zenit'e 3-1 Yenilen Fenerbahçe, Avrupa Ligine Veda Etti

Zenit-Fenerbahçe Maçında İngiliz Hakemden Skandal Karar Galatasaray, Avrupa Liginde Benfica'ya Konuk Oluyor! Canlı Anlatım