Şentop, Meclis Kreşi öğretmenleriyle bir araya geldi - Son Dakika

Şentop, Meclis Kreşi öğretmenleriyle bir araya geldi

24.11.2022 21:03
Şentop, Meclis Kreşi öğretmenleriyle bir araya geldi

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Meclis Kreşi'nde görevli öğretmenler ile bir araya geldi.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Meclis Kreşi'nde görevli öğretmenler ile bir araya geldi.

TBMM Başkanı Şentop, Meclis Kreşi'nde görevli öğretmenler ile bir araya geldi. Eğitim-öğretim sisteminin en önemli ayağının öğretmenler olduğunu vurgulayan Şentop, kreşin yeni hizmet binası ve işleyişi hakkında öğretmenlerden bilgi aldı. Öğretmenlerin taleplerini de dinleyen Şentop, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Üniversiteleri 'fuhuş evlerine' benzeten Ebubekir Sofuoğlu'ndan Meclis'teki kavga hakkında skandal paylaşım: Ellerin dert görmesin Üniversiteleri 'fuhuş evlerine' benzeten Ebubekir Sofuoğlu'ndan Meclis'teki kavga hakkında skandal paylaşım: Ellerin dert görmesin TBMM Başkanı Şentop, Teoman Duralı Uluslararası Felsefe-Bilim Sempozyumu'na mesaj gönderdi Açıklaması TBMM Başkanı Şentop, Teoman Duralı Uluslararası Felsefe-Bilim Sempozyumu'na mesaj gönderdi Açıklaması TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Küba Halkın Gücü Parlamentosu Başkanı Hernandez ile bir araya geldi TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Küba Halkın Gücü Parlamentosu Başkanı Hernandez ile bir araya geldi

Son Dakika Güncel Şentop, Meclis Kreşi öğretmenleriyle bir araya geldi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement