Şentop, MİKTA konferansına katılan mevkidaşlarıyla görüştü - Son Dakika

Şentop, MİKTA konferansına katılan mevkidaşlarıyla görüştü

08.11.2019 16:01
Şentop, MİKTA konferansına katılan mevkidaşlarıyla görüştü, System.String[]

TBMM Başkanı Şentop, Meksika'da MİKTA konferansına katılan mevkidaşlarıyla ikili görüşmeler de gerçekleştirdi.

TBMM Başkanı Şentop, Meksika'da MİKTA konferansına katılan mevkidaşlarıyla ikili görüşmeler de gerçekleştirdi. TBMM Başkanı, Güney Kore Ulusal Meclis Başkanı Moon He Sang ve Endonezya Bölgesel Temsilciler Konseyi (Senato) Başkanı Lanyalla Mahmud Mattalitti ile bir araya geldi.

Her iki görüşmede de iki ülke ilişkilerinin yanı sıra FETÖ terör örgütünün Güney Kore'deki varlığını sürdürmesi gündeme geldi. TBMM Başkanı Şentop, FETÖ'nün Kore ve Endonezya'daki faaliyetlerine son verilmesini istedi.

Görüntü Dökümü

----------------Görüşmelerden görüntüler


- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Şentop, MİKTA konferansına katılan mevkidaşlarıyla görüştü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Başakşehir, evinde Antalyaspor 5-1 mağlup etti Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Milli Savunma Bakanlığı, ABD'nin S-400'lerle ilgili sığındığı tek bahaneyi çürüttü: NATO sistemine entegre edilmeyecek Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Uçuruma yuvarlanan otomobil hurdaya döndü! Feci kazada anne ve kızı yaşamını yitirdi Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama