Son Dakika Haberleri: Seramikçiler, Yurtdışı Talebinden Memnun

Seramikçiler, Yurtdışı Talebinden Memnun

4 yıl önce

Seramik sektörünü, müşteri ve paydaşları ile buluşturan fuar, şirketleri umutlandırdı.

Seramikçiler, Yurtdışı Talebinden Memnun, System.String[]
Seramik sektörünü, müşteri ve paydaşları ile buluşturan fuar, şirketleri umutlandırdı. Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, "Mevcut dış müşterilerimiz yoğun bir şekilde ilgi gösterdiler. Onlarda siparişlerini konteynır bazında verdiler. Bu çerçevede şuanda çok başarılı bir fuar geçirmekteyiz." dedi.

28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na 13 ülkeden 377 sektör temsilcisi katıldı. Banyo ürünlerinin sunulduğu fuarda Ege Seramik de yeni ürünlerini tanıttı. Şirketin genel müdürü Göksen Yedigüller, fuarın yararlı olduğuna; sektörü bir araya getirdiğine işaret etti. Yedigüller, Cihan’a yaptığı açıklamada 2015 yılının seramik sektörü adına verimli geçtiğine işaret etti. 2016 yılından da ümitli olduklarını aktaran Yedigüller, “Fuarımızda yoğun bir ilgi ve ürünlerimize karşı siparişe dönen bir talep söz konusu.” dedi. Fuarda sergiledikleri ürünlerin müteahhitlerden kabul gördüğünü aktaran Yedigüller, “Kendi projelerinde uygulamak üzere satın alma yapıyorlar. Bunun haricinde de mevcut dış müşterilerimiz yoğun bir şekilde ilgi gösterdiler. Onlarda siparişlerini konteynır bazında verdiler. Bu çerçevede şuanda çok başarılı bir fuar geçirmekteyiz.” şeklinde konuştu.

Bu arada Ege Seramik'in standını şirketin Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat ile oğlu Adnan Polat da ziyaret etti.
Haber Yayın Tarihi: 27.02.2016 11:15 Kaynak: CİHAN15 Temmuz'da köprünün üstündeki askerin kafasını kestiğini iddia etti Antalya'da yediemin otoparkları dolup taştı! 8 yıldır bekleyen araçlar var İnternet üzerinden bilet alıp 48 saatte geldiler, pişman oldular