Serbest Bırakılan Tosun'un Babası Sevinçli - Son Dakika

Serbest Bırakılan Tosun'un Babası Sevinçli

22.05.2015 14:19

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Varto emniyet müdürlüğü genel görüntü, - Uydu kontrol personeli Serkan Tosun'un babası İsmail Tosun'un açıklaması, Muş'ta kaçırılan 2 kişinin serbest bırakılması Muş'ta bölücü terör örgütü PKK tarafından kaçırıldıktan sonra serbest bırakılan uydu kontrol personeli Serkan Tosun ve jandarma uzman onbaşı Cüneyt Torunoğlu'nun, Varto İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlandı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Varto emniyet müdürlüğü genel görüntü, - Uydu kontrol personeli Serkan Tosun'un babası İsmail Tosun'un açıklaması, Muş'ta kaçırılan 2 kişinin serbest bırakılması Muş'ta bölücü terör örgütü PKK tarafından kaçırıldıktan sonra serbest bırakılan uydu kontrol personeli Serkan Tosun ve jandarma uzman onbaşı Cüneyt Torunoğlu'nun, Varto İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlandı.Burada gazetecilere açıklama yapan Tosun'un babası İsmail Tosun, oğlunun 4 gün önce bir arkadaşıyla Muş'a uydu arızası gidermek için yola çıktığını belirterek, "Yolda bunları durdurarak kimlik kontrolü yapan örgüt üyeleri arkadaşı asker olduğu için bunları dağa götürmüş. 4 gün sonra çocuğumun kılına zarar gelmeden kavuştuk. Devlet büyüklerine, herkese teşekkür ederim. Evladıma kavuştum. Allah herkesten razı olsun. Çocuğumda herhangi bir sıkıntı yok" diye konuştu.Teröristler, 18 Mayıs Pazartesi günü, merkeze bağlı Mescitli köyü ile Bostankent köyü arasındaki bölgede, uydu kontrol personeli Serkan Tosun ve jandarma uzman onbaşı Cüneyt Torunoğlu kaçırılmıştı.

Serbest Bırakılan Tosun'un Babası Sevinçli
Serbest Bırakılan Tosun'un Babası Sevinçli
Serbest Bırakılan Tosun'un Babası Sevinçli
Serbest Bırakılan Tosun'un Babası Sevinçli

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Serbest Bırakılan Tosun'un Babası Sevinçli - Son Dakika


Son Dakika

Kısıtlamada 5 kafadar sokağa çıktı, 20 bin TL ceza yedi Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Kılıçdaroğlu'nu tehdit eden Alaattin Çakıcı'ya tepki: Kabul edilebilir değil Acun Ilıcalı, MasterChef yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz'i kovdu "Yasaktan haberim yoktu" diyen yaşlı kadın, ceza yemekten kurtulamadı Sokak kısıtlamasına dakikalar kala yasa boğan ölüm! Baba, 18 yaşındaki oğlunun cenazesi başında sinir krizi geçirdi Uyuşturucu kullanmak için girdiği inşaatta 4 metrelik çukura düşen genç kadının sigara isteği herkesi şaşırttı İsveç'te kritik görevdeki Türk asıllı subay, esrarengiz bir biçimde kayboldu Trenin ucu bucağı görünmüyor! Ermenilerden ele geçirilen tank ve toplar Bakü'ye götürüldü