Son Dakika Haberleri: Serdar Ali Çelikler: Arda Turan Transferi, KOSGEB Kredisi Gibi

Serdar Ali Çelikler: Arda Turan Transferi, KOSGEB Kredisi Gibi

11 ay önce

Habertürk yazarlarından Serdar Ali Çelikler, Arda Turan'ın Başakşehir'e transferinin açıkça devlet desteği olduğunu söyledi. Çelikler “bu transfer adeta "KOSGEB" kredisidir dedi.

Habertürk yazarlarından Serdar Ali Çelikler, Arda Turan'n Başakşehir'e transferinin açıkca devlet desteği olduğunu ifade etti.

Başakşehir'in Arda Turan transferini "KOSGEB" kredisi olarak değerlendiren Çelikler, " Barcelona'dan, Real Madrid hariç nereye giderseniz gidin düşüştür. Türkiye'den başka hiçbir yerden talep gelmemesi daha da büyük düşüştür. Galatasaray tarafından kucaklanmamak da başka bir düşüştür. Bunları kabul edelim. Bu transfer açıkça Arda Turan'a devlet desteğidir. Adeta "KOSGEB" kredisidir. Ama Başakşehir adına iyi bir transferdir" dedi.

"ARDA TURAN'IN BİRÇOK HATASI VAR"

Arda Turan'ın izlemesi gereken videoyu ifade eden Çelikler, "Arda'nın birçok hatası var ama galiba en kısa yoldan şunu söylemek lazım Barcelona'da Bayrampaşa'yı yaşamaya çalışması en büyük hatasıydı. Bir de kendisi hakkında yapılmış bir video var "2 dakikada Arda Turan, futbol hariç her şey" başlığı ile... Orada aslında şahane bir Arda Turan portresi çizilmiş. Arda'ya onu izlemesini tavsiye ederim" şeklinde konuştu.


YORUMLAR


Kangalın Karşısına Çıkan Kurt, Hayatının Hatasını Yaptı Erdoğan, Toplantıya Katılan Bir Muhtarın Sigara Paketini Alarak, Sigarayı Bırakmasını İstedi

ABD Savunma Bakanı, Türkiye-Suriye Sınırına Gözlem Noktaları Kuracaklarını Açıkladı