Serdar Ortaç: Bir telefona 23 bin TL veremem - Son Dakika

Serdar Ortaç: Bir telefona 23 bin TL veremem

17.10.2020 01:00
Serdar Ortaç: Bir telefona 23 bin TL veremem, System.String[]

Pop müziğinin başarılı ismi Serdar Ortaç, önceki akşam Etiler'deydi. Ortaç, iPhone 12 Pro'nun 23.600 TL'den satışa sunulması hakkında konuştu. Ortaç, "O parayı veremem, bütçemi sarsar" dedi. İşte Ortaç'ın gündeme ilişkin flaş açıklamaları...

Sevgilisi Seçil Gür'ün yeni şarkısı için toplantısı olduğunu ifade eden Ortaç, "Seçil her şeyin en iyisini hak ediyor. Bende olabildiğine destek olmaya çalışıyorum" dedi.

'CHLOE HAKKINDA KONUŞAMAM'

Eski eşi Chloe Loughnan hakkında konuşmama kararı alındığını da doğrulayan Ortaç, "Mahkemenin almış olduğu bir karar var. Bu ortak alınmış bir karar." diyerek detay vermekten kaçındı.

'23 BİN TL BÜTÇEMİ SARSAR'

iPhone 12 Pro'nun 23.600 TL'den satışa sunulması hatırlatılan Serdar Ortaç, "Ben bir telefona o kadar para veremem. Daha doğrusu bütçemi sarsar. Durumum iyi olsaydı verirdim. Milyonları olan bir insanı 23 bin TL etkilemez ama ben bu süreçte öyle bir para vermem." dedi.

Serdar Ortaç: Bir telefona 23 bin TL veremem

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Serdar Ortaç: Bir telefona 23 bin TL veremem - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Ermenistan Dağlık Karabağ'da PKK'lı teröristleri ön safta kullanıyor Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi