Serdar Ortaç, birlikte stüdyoya girdiği sevgilisine taktik verdi: Kızım asabi olmasana - Son Dakika

Serdar Ortaç, birlikte stüdyoya girdiği sevgilisine taktik verdi: Kızım asabi olmasana

2 ay önce

Serdar Ortaç ve bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Seçil Gür, sosyal medyada bir video paylaştı. Seçil Gür'ün şarkı söylediği videoda Ortaç, sevgilisine kamera karşısında nasıl hareket etmesi gerektiğini anlatıyor.

Kısa süre önce birlikteliklerini duyuran Serdar Ortaç ve Seçil Gür, sosyal medyadaki paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ünlü çift, Serdar Ortaç'ın 50. yaş gününün ardından bugün de paylaştıkları bir video ile takipçilerinin karşısına çıktı.

ORTAÇ'TAN SEVGİLİSİNE TAKTİK

Seçil Gür'ün Instagram hesabından paylatığı videoda, genç şarkıcı, Sezen Aksu'nun İhanetten Geri Kalan şarkısını seslendirdi. Şarkıyı söylemeden önce Serdar Ortaç sevgilisine, kamera karşısında nasıl hareket etmesi gerektiğini anlattı.

"ŞİRİNLİĞİNİ VER"

Serdar Ortaç, Seçil Gür'e, "Kızım asabi olmasana, şirin olsana. Evet şirinliğini ver. Saçını da biraz salla" direktiflerini verdi.

Serdar Ortaç, birlikte stüdyoya girdiği sevgilisine taktik verdi: Kızım asabi olmasana


YORUMLAR


Son Dakika

ABD istihbaratının raporunda yer alan bomba iddia: Çin, bilinçli olarak vaka ve ölü sayılarını gizledi
Türkmenistan'da şu ana kadar Kovid-19 vakası görülmedi! İşin sırrı üzerlik bitkisi mi? Koronavirüsten eşini ve bebeğini kaybeden acılı baba konuştu: Yaşadıklarım 40 yılıma bedel