Serdar Ortaç eşinin omzuna elini atamadığı için isyan etti - Son Dakika

Serdar Ortaç eşinin omzuna elini atamadığı için isyan etti

22.07.2019 17:13

Kısa boyundan yakınan şarkıcı Serdar Ortaç elini eşinin omuzuna atamadığı için dert yandı.

Boşanacakları haberleriyle gündemi uzun süre meşgul eden Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'ın arasındaki boy farkına şarkıcıdan ilginç bir yorum geldi.

Önceki akşam Didim'deki bir otelde sahneye çıkan Serdar Ortaç konser öncesi samimi açıklamalarda bulundu.

"UZUN BOYLU OLMAK İSTERDİM"

İlk kez eşi ile arasındaki boy farkının kendisini rahatsız ettiğini söyleyen ünlü şarkıcı, "Benim boyun 1.67 cm. Eşim Chloe benden uzun, 1.77 cm boyunda. Karımın omzuna el atmak istiyorum, atamıyorum. Dünyaya bir daha gelsem uzun boylu olmak isterdim." dedi.

"BEN CÜCE DEĞİLİM"

Serdar Ortaç, eşiyle olan boy farkından dolayı daha önce de dert yanmıştı. Ortaç, "Chloe ile aramızdaki boy farkı bazen sorun oluyor. Bana 'Ben uzun boylu değilim sen kısasın' diyor. Türk standardı 1.67 ben 1.69'um karım 1.80 topuklu giyiyor oluyor 2 metre, ben cüce değilim o uzun boylu ben ona 'zürafa' diyor muyum?.." ifadelerini kullanmıştı.

Serdar Ortaç eşinin omzuna elini atamadığı için isyan etti

Son Dakika Magazin Serdar Ortaç eşinin omzuna elini atamadığı için isyan etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İzmir'den acı kare! Enkazda bulunan saatin durduğu an dikkat çekti Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Depremin merkez üssü Seferihisar'da deniz yeniden çekildi İzmir depremi çelik gökdeleni de vurdu! İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti Özel hastanelerde koronavirüs test ücreti 250 TL olacak Çocukken ırmaktan tuttuğu balıkları şimdi üreterek dünyaya pazarlıyor Çam kozalağından denemelik turşu yapmaya başlamıştı, şimdi taleplere yetişemiyor Rusya'dan yardım isteyen Paşinyan'a aynı cevap verildi: Çatışmalar Ermenistan topraklarına sıçrarsa destek veririz