Borçlarından dolayı ekonomik kriz yaşayan Serdar Ortaç'tan şaşırtan çıkış: Canımı mı alacak? - Son Dakika

Borçlarından dolayı ekonomik kriz yaşayan Serdar Ortaç'tan şaşırtan çıkış: Canımı mı alacak?

23.09.2020 10:54

Koronavirüs nedeniyle işleri iptal olduğu için zor günler geçiren Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan'ın nafakasını ödeyememeye başladı. Geçtiğimiz akşam bir mekanda sahne alan şarkıcı, borçlarından bahsederken "Canımı mı alacak, çalışıp ödeyeceğim" dedi.

Serdar Ortaç, geçtiğimiz akşam Ataşehir bir mekanda sahne aldı. Sahne öncesinde basın mensupları ile bir araya gelen Serdar Ortaç çarpıcı açıklamalarıyla dikkat çekti. Eski eşi Chloe Loughnan'a nafaka ödemediğini doğrulayan Ortaç, borçlarını da sıraladı.

"PARA TOPLADIKÇA NAFAKAYI ÖDÜYORUM"

Eski eşi Chloe Loughnan'ın nafakasını ödemediğini kabul eden Ortaç, "Kız bu konuda çok haklı. Boşandık, nafaka konusunda anlaştık. Her ay ödemem gereken bir para var. Birinciyi ödeyemedim, sabretti. İkinciyi ödeyemedim sustu. Üçüncü, dördüncü derken hep sustu. Artık yazdı, 'Serdar bende burada aç mı kalayım? Benim de burada ihtiyaçlarım oluyor' diye. Özür diledim. Şimdi biraz toparladım, toparladıkça gönderiyorum. Ama tabi daha çok borcum var. Ses çıkarmıyor şu an, anlayış gösteriyor" ifadeleriyle hem kendi adına bir durum tespiti yaptı, hem de eski eşinden kameralar önünde bir kez daha özür diledi.

Serdar Ortaç'tan şaşırtan açıklama: Canımı mı alacak?

"CANIMI MI ALACAKLAR, ÇALIŞIP BORÇLARIMI ÖDEYECEĞİM"

Ortaç dikkat çeken sözlerine şöyle devam etti: "Geçmiş günlere göre borçlarımı azalttım. Bir devlete vergi borcum var. Yapılandırmaya alacaklar. Bankaya borcum var, onları da yapılandıracaklar. Canımı mı alacak? Başka çaremiz yok. Çalışacağız, insanları eğlendireceğiz, kazanıp ödeyeceğiz."

"HERKESİN DURUMU VAHİM"

Serdar Ortaç, gece hayatının da pandemi koşulları ile birlikte yeni bir kimliğe büründüğünü dile getirdi. Ortaç, "Bundan sonra gece 12'de eğlence bitecek ve gidip uyuyacağız. Ben bu işe yıllar önce Karabiberim şarkısı ile başladığımda sabah 7'de bitirirdik bu işi. Şimdi daha iyi. Biz de yorulmuyoruz, dinleyende... Madalyonun diğer yüzünde ise çok başka bir tablo var. Çünkü gece hayatında, eğlenen insanlar mekandan çıktığı anda, taksicisinden, restoranına, valesinden, garsonuna herkes para kazanıyor. Hepsinin durumu vahim. Bu virüs 100 senede bir geliyor, bu da bize denk geldi, inşallah hep birlikte atlatacağız" ifadelerini kullandı.

Serdar Ortaç'tan şaşırtan açıklama: Canımı mı alacak?

TRİBÜTE ALBÜM YAPACAK

Muhabirlerin yeni albüm sorularına da samimiyetle yanıt veren şarkıcı, "DMC ile beraber, eski şarkılarımdan 20 tane seçerek, diğer sanatçı arkadaşlara okutacağız. Orhan Gencebay'ın, Yıldız Tilbe'nin yaptığı gibi biz de "Sahibinin Sesi" topluyoruz. İçinde, Hadi Çal Giderken Kapımı, Karabiberim, Yaz Günü, Gitme, Yaz Yağmuru, Bilsem Ki, Mesafe, Şeytan, Korkma Kalbim gibi popüler şarkılardan seçtiğimiz bir albüm olacak." ifadeleriyle de hayranlarına müjdeyi verdi.

Borçlarından dolayı ekonomik kriz yaşayan Serdar Ortaç'tan şaşırtan çıkış: Canımı mı alacak?

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Borçlarından dolayı ekonomik kriz yaşayan Serdar Ortaç'tan şaşırtan çıkış: Canımı mı alacak? - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (19)
  • rocky: serdar bu kadar enayi olma sen de yahu kadın seni bırakıp gitmiş çocuk yapmamış bir de ona para mı yolluyorsun manyak mısın sen kardeşim ? üstelik gönderdiğin para avro değil mi ? 3bin avro yollasan 27bin TL yapar deli misin sen ! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı