Serenay Sarıkaya, annesiyle İzmir'den dönerken depreme yakalandı - Son Dakika

Serenay Sarıkaya, annesiyle İzmir'den dönerken depreme yakalandı

31.10.2020 13:03

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, İzmir Seferihisar açıklarında meydana gelen 6,6'lık depreme İzmir'den dönüş yolunda yakalandı. Yaşadığı korkuyu takipçileriyle paylaşan oyuncu "İnsan felaketin bu denli yaşandığına inanmak istemiyor" ifadelerini kullandı.

Dün merkez üssü Ege Denizi'nin İzmir Seferihisar açıklarında 6,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 15 saniye süren depremde şu ana kadar 20'den fazla kişi hayatını kaybetti, 830'dan fazla kişi de yaralandı. 9 binanın enkazında arama-kurtarma çalışmaları sürüyor.

DEPREME DÖNÜŞ YOLUNDA YAKALANDI

Tüm Türkiye'yi sarsan depreme yakalanan oyuncu Serenay Sarıkaya da yaşadığı korkuyu sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı. Sarıkaya, Twitter'dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "İzmir depremi olurken annem ve ben İzmir'den dönüş yolundaydık. Felaketin bu denli büyük yaşandığına insan inanmak istemiyor. Tüm İzmir'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kalbimiz dualarımız sizlerle..."

Serenay Sarıkaya'dan deprem açıklaması
Serenay Sarıkaya, annesiyle İzmir'den dönerken depreme yakalandı

Son Dakika Magazin Serenay Sarıkaya, annesiyle İzmir'den dönerken depreme yakalandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Depremi mavi ay mı tetikledi? 16 Kasım'ı işaret eden ünlü astrolog Aysun Koç'tan ürküten sözler Süleyman Soylu ve eşi Hamdiye Soylu'nun koronavirüse yakalandığı iddia edildi Tsunami videosu çeken genç, suda sürüklenen kişinin babaannesi olduğunu fark edince feryat etti Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı: 39 milyon konut için değer takip sistemi geliyor Müge Anlı, İzmir'deki depremzedeler için Mobil Aşevi gönderdi Fiyatı 20 TL birden zamlanan palamut cep yakıyor Şaka yapmak isterken elindeki av tüfeğiyle arkadaşını öldürdü İzmir depremi çelik gökdeleni de vurdu! İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti